Jump to content
kissmyass

Jak faceci okazują, że podoba im się dziewczyna?

Recommended Posts

Większość? Popisuje sie i robi z siebie wielkich maczo albo pokazuja czego to oni nie potrafia i z kim to sie nie znaja i ile to lasek nie mieli w swojej kolekcji :lol-sweat: co najlepsze, znam sytuacje w ktorych dziewczyny daja sie na takie cos poderwac.

Popisuje sie i robi z siebie wielkich maczo albo pokazuja czego to oni nie potrafia i z kim to sie nie znaja i ile to lasek nie mieli w swojej kolekcji :lol-sweat:

Ile razy ja takich wyśmiewałam. Facet z takim czymś już na starcie jest skreślony.

Mój był subtelny. Spoglądał z taką ciekawością. W sumie nie zwracałam na to uwagi. Akurat był po mnie w kolejce, więc piłam do niego i mu lałam.

Lubię jak facet normalnie podejdzie i zagada, te podchody to nie dla mnie. A przechwałki dyskwalifikują na samym początku.

Guest

No cóż... podnosi mu się ciśnienie, czasem też zaczyna się stresować i pocić xD

Jeżeli dziewczyny wywołujecie takie reakcje u jakiegoś chłopaka, to znaczy, że się mu podobacie... proste xD

czy autorka jest już szczęśliwsza :> ?

To po kiego ch*** się wypowiadasz, skoro wszędzie wiesz lepiej? Nie pasuje Ci, to nie pisz, a nie pokazuj, jaki Ty to niby mądry nie jesteś.

Nie, po prostu czytam Twoje wypowiedzi, które idealnie wskazują na powód, dla którego się tutaj pojawiłeś i stwierdzam, że dawno na forum nie było takiego typa, jak Ty. Łaskę robisz, że tu jesteś? To idź stąd ;)

Nie, po prostu czytam Twoje wypowiedzi, które idealnie wskazują na powód, dla którego się tutaj pojawiłeś i stwierdzam, że dawno na forum nie było takiego typa, jak Ty. Łaskę robisz, że tu jesteś? To idź stąd

nie bulwersuj się dziewczynko ... jak dobrze napisałaś to jest forum mam własne zdanie i je sobie wyrażam ... jak ci coś nie pasuje nie czytaj ;-)) a okresik minie ;-)

Jesteś ignorantem i idiotą :) To tyle ode mnie - no i do tego nie mam okresu, więc nie trafiłeś ;)

[ Komentarz dodany przez: Black Sheep: 2009-11-10, 12:31 ]

Nie prowokuj do prowokowania...

Ostrzeżenie słowne

Jesteś ignorantem i idiotą :) To tyle ode mnie - no i do tego nie mam okresu, więc nie trafiłeś

nie masz okresu uuu to pewnie jesteś skrzywdzona przez los ;-) bywa ;-) jak ja jestem idiotą to ty jesteś poniżej wszelkiej krytyki ;-)

[ Komentarz dodany przez: Black Sheep: 2009-11-10, 13:01 ]

Ostrzeżenie słowne.

Nie prowokuj i nie ciągnij dalej offtopicu.

nie masz okresu uuu to pewnie jesteś skrzywdzona przez los ;-) bywa ;-) jak ja jestem idiotą to ty jesteś poniżej wszelkiej krytyki ;-)

Świetna riposta, niestety, żeby komuś nawrzucać również trzeba mieć ku temu predyspozycje - tobie ich brak. Jeszcze jedna durna prowokacja z twojej strony, a jak boga kocham, skończysz karierę na forum z banem i rangą 'debila' w belce - zupełnie jak mgiełka.

Kolego, fakt, że jesteś niedowartościowanym debilem widać na pierwszy rzut oka - jednak to już Twój problem. Przede wszystkim, zacznij myśleć nad tym co robisz i mówisz, bo Twoje "riposty" w tematach są tak żałosne i nudne, że na pewno nikomu nimi nie zaimponujesz. Proponuję więc, żebyś sp***dalał :)

Guest Dev

cYnIu, patrzysz się na d*pę i w ten sposób okazujesz, że dziewczyna Ci się podoba :D?

cYnIu, patrzysz się na d*pę i w ten sposób okazujesz, że dziewczyna Ci się podoba ?

Jak nie ten teges to wzrok odwracam, ale jak fajna to wzrok odruchowo się przyciąga. Cóż, męska natura. ;] Ale nie to, że jestem zbok. Przede wszystkim kocham patrzeć dziewczynom w oczy, szczególnie brązowookim.

Ja nie lubie owijać w bawełnę, jak mi się kobieta podoba, to podchodzę przedstawiam się. I wale prosto z mostu że wpadła mi w oko. Oczywiście ubieram to w subtelniejsze słowa. Ot cała filozofia!