Jump to content
Guest Amethyst

Miejsce w klasie

Recommended Posts

Guest Amethyst

W jakim miejscu w klasie siadacie najczęściej? Wolisz siedzieć na przedzie czy raczej z tyłu?;P

Czy to jest Twoje stałe miejsce czy czasem je zmieniasz?

Guest Anonymous

Z przodu, na pierwszej, bądź drugiej ławce, ale po prawej stronie (nauczyciel ma biurko po lewej).

Wolę z tyłu, ale nauczyciele zwykle się wtedy czepiają tych co na końcach siedzą, bo tak grzecznie to my nie siedzimy. ; D Zazwyczaj tak siadam na lekcjach, które mnie mniej interesują, ale np. na matmie, fizie, infie to siadam z przodu. Muszę mieć wszystkie dokładnie spisane notatki.

Zawsze pod oknem zwykle druga ławka (pierwsza zawsze wolna więc można liczyć pierwsza) . Dobrze się ściąga choć innym wydaje się ,że to tył jest tym 'bez przypału' ;)

z tyłu to komedie odchodziły. nawet mnie raz przesadzili do pierwszej ławki, bo płakałam ze śmiechu ^^

a teraz to upycham się jak się da. ale raczej z przodu siedzę- przynajmniej lepiej sie skupiam, a z tyłu pewnie bym sudoku cały czas robiła.

Guest Anonymous

Kiedyś zawsze z tyłu, teraz jak chłopaki za mną siedzą to wylądowałam w 3ławce. Nie narzekam ; >

Ja stałego miejsca nie mam, gdzie jest wolne to siadam bo u nas jest tyle osób w klasie, że miejsca brakuje i potem trzeba ławki z korytarza donosić.

w liceum siedziałem zawsze na końcu lub pod koniec, najlepsze miejsce to oczywiście pod oknem/ścianą. Na studiach różnie ale nigdy nie bliżej niż 3 rząd na auli, ale to tylko i wyłącznie z braku ludzi którzy mogliby zająć te początkowe rzędy ;)

Ja na tych ciężkich przedmiotach uwielbiam siedzieć w pierwszej ławce a to dlatego bo ta ławka jest wyższa niż biurko nauczyciela i się łatwo ściąga.

Ogólnie to usiądę wszędzie gdzie siedzą jacyś ciekawi ludzi z którymi można pokonwersować w czasie lekcji :D

Ja zawsze siadam tak by nauczyciele mnie nie widzieli, nie jestem typem kujona a jak najdzie mnie ochota lubie popisać smsy lub po prostu posłuchać muzyki. Często siadam w rzędzie od okna przynajmniej mam zajęcie ;D

U mnie to jest róznie,

tzn. każdą lekcje mam w innej klasie, w związku z tym siadam w różnych miejscach, ale najbardziej lubię od okna, widok na polskim jest świetny

Guest Anonymous

W nowej klasie wylądowałam w pierwszej ławce w środkowym rzędzie. Najgorsze miejsce jakie może być, ale z fajną osobą siedzę, więc jest znośnie ;> Poza tym, przy tak niezdyscyplinowanej, hałaśliwej klasie udaje mi się chociaż usłyszeć co nauczyciel mówi.