Skocz do zawartości
val

Planespotting

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojtek

Bawi się ktoś w to??

Macie już jakieś okazy sfotografowane?

Jeśli nie, to zachęcam do prób, wydaje sie że trzeba mieć jakiś super aparat z jeszcze lepszym obiektywem, ale niekoniecznie, wystarczy zwykły kompakt + lornetka

Przykład: Sony ericsson k800i i lornetka, niestety z małym zoomem :/ narazie brak lepszego sprzętu

Na zdjęciu: McDonnell Douglass MD-88 lecący prawdopodobnie na korytażu powietrznym UM66

dsc02510a.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdjęcie okropne jakościowo. Mam znajomego, który się w to bawi (dość często jeździ na lotnisko, a jeszcze częściej urządza polowania na spacerze). On posiada jakąś lustrzankę (chyba Philips) i dość duży obiektyw. Ogólnie Twoje zdjęcie niczym specjalnie za zachwyca. Słaba jakość i pospolite ujęcie :). Życzę dalszego rozwijania się w tym kierunku - jest dość oryginalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wojtek

Wiem, że okropne jakościowo, ale moim aktualnym celem w tym jest poznać samolot, i jego linię. Kiedyś na pewno zainwestuje w coś konkretniejszego, narazie musi mi wystarczyć to bądź kompakt + lornetka, ale do kompakta nie mam baterii, a telefon jest zawsze w pogotowiu

A co do ilości samolotów lecących nad moim domem:

samolotyt.th.jpg

Czasami naprawde sporo tego lata

od lewej: samolot linii Emirates wyprzedza Airbusa Aerofłotu, Następny jakiś mały, prywatny, i ostatni Boeing 747, linii nie znam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie takie widoki w sumie nie dziwią, bo mieszkam niedaleko lotniska <:>

Prawdę mówiąc wcześniej więcej samolotów latało, teraz to jakoś rzadko. [albo ja już nie zwracam uwagi, bo się przyzwyczaiłam]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi