Skocz do zawartości
Andriskos.pl kończy swoją działalność Więcej informacji... ×

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z nielicznych seriali, które były naprawde śmieszne i oglądałem dość często. Nie orientuję się, czy dalej leci w telewizji, ale był to jeden z moich ulubionych. Aktorzy idealnie dobrani. Ogólnie na plus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra polska komedia, ostatnio oglądałem na youtube :) teraz już takich nie robią...

P.S o gustach filmowych i muzycznych się nie dyskutuję, jedni lubią takie seriale jedni takie... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dosyć fajna to była komedia i czasami lubię do nie wrócić. A nagrodę oscara powinnien Stępień dostać za swoją rolę :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdarzalo sie,że ogladałam bo serial był naprawdę świetny :) Cezary jak coś wymyślił to kapcie spadały z nóg i te ich teksty byly rewelacyjne :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakoś niedawno usiadłem i w dwa tygodnie oglądnąłem w internecie wszystkie odcinki dwóch serii - niesamowite doznanie zobaczyć jakąś polską komedię, która nie zanudza na śmierć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry sitcom, niedawno nawet obejrzeliśmy kilka odcinków przy wódce. Warto przypomnieć sobie chociażby dla gry aktorskiej Pazury oraz urody Włodarczyk i Woźniak ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O Thursday, August 04, 2016 o 13:51, Bernard Giermek napisał:

Prawdę mówiąc oglądając teraz zastanawiam się, co mnie w niej śmieszyło kiedyś ... Ale czasy się zmieniają :)

Kurde, czuję to samo.

Kiedyś, kiedy nie miałam co oglądać pomyslalam właśnie o 13 posterunku. Pełna radości włączyłam odcinek i..rozczarowałam się. Tak jakby to był inny serial niż parę lat do tyłu. No cóż niestety starzejemy się i zmieniają się nam gusta. (;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi