Jump to content
jucha

Gdzie najchętniej lubicie słuchać muzyki?

Recommended Posts

Gdzie najbardziej lubicie jej słuchać? W domu, na komputerze albo relaksując się? W podróży z telefonu lub odtwarzacza MP3, na słuchawkach? :)

Dobrz. To i ja się wypowiem też. :)

Nie ma dnia, żebym nie słuchała muzyki, zawsze mi towarzyszy, wszędzie. W tramwaju, autobusie, pociągu.

Uwielbiam słuchać przez słuchawki, bo wtedy słyszę każdy dźwięk, każde westchnięcie, a głośniki w kompie nie dają takiego efektu, nie wczuwam się tak, bo robię coś innego, a muzyka jest tylko tłem...

Ja słucham muzyki na krześle, gdy siedze przed komputerem . Kiedy w pokoju słucham muzyki z jakiegoś odtwarzacza, to na kanapie. A jak z kina domowego leci muzyka, to słucham jej na fotelu. a poza domem to albo na ławce, albo na trawie, zależy gdzie jestem i co robię.

Najczęściej słucham muzyki w kuchni (tam ciągle gra radio) i w moim pokoju (przeważnie słucham radio internetowe). Poza tym słucham discmana lub walkmana w czasie jazdy pociągiem. Kiedyś na spacery chodziłam z walkmanem, ale to mi przeszło. W zasadzie cały czas słucham muzyki.

Na koncercie

Poza tym ciągle mam przy sobie słuchawki więc w każdej chwili mogę odpalić telefon i zacząć słuchać.

Najlepiej mi się słucha w godzinach późno nocnych jak leże w łóżeczku :D

autobus zarówno w drodze do pracy jak i na uczelnie i powrotem też. Poza tym to w domu, na spacerze, koncercie, przy małym piwie czyli ogólnie wszędzie u mnie może być muzyka