Jump to content
Guest Amethyst

Uzależnienie od słodyczy

Recommended Posts

Guest Amethyst

Czy ktoś z Was uwielbia słodycze tak bardzo, że nie mozę się bez nich obejść ani jednego dnia?Są jakieś sposoby aby oszukac żołądek by sporzywac słodycze żadziej?

Guest Dev

Mogę nie jeść w ogóle słodyczy.

Nie jestem uzależniony. Raczej staram się też zdrowo odżywiać.

Guest Anonymous

Nie trawię czekolady od jakiegoś czasu. Zajadam się za to żelkami, ale wszystko w granicach rozsądku :D.

Guest Anonymous

Lubię słodycze, ale bez przesady. Jak się uprę to mogę wcale nie jeść przez dłuższy okres czasu i mnie nie ciągnie.

Codzienne raczej nie, ale przynajmniej trzy razy w tygodniu.

Czasem mam taki napad, że czuję, że jak zaraz nie zjem czegoś słodkiego, to umrę normalnie! I przeszukuję cały dom. A nuż coś przeoczyłam poprzednim razem i zostało...

Kiedyś myślałam, że się uzależniłam od słodyczy i nie jadłam ich przez dziewięć lat. I tak miałam wtedy nadwagę. W każdym razie pewnego dnia pękłam i zaczęłam je znowu jeść. Po prostu zabrakło mi silnej woli. Jem je od około dwóch lat. Na początku nie mogłam zapanować nad apetytem, można by to nazwać nawrotem uzależnienia. W końcu wpadłam na pomysł, że słodycze i orzeszki, krakersy, chipsy, itp. będę jeść tylko w poniedziałki. Bardzo rzadko łamię tą zasadę. Czyli w tym momencie nie jestem uzależniona od słodyczy.

( Słodzę kawę i herbatę dwiema łyżeczkami cukru, ale to chyba nie jest uzależnienie, tylko nawyk? Bez cukru mi nie smakują.)

Ze slodyczy najczesciej jem chipsy

od kiedy chipsy to słodycze?

nie jestem uzalezniona, ale czasami najdzie mnie duża ochota na słodkie. ^^

ze słodyczy to najbardziej chyba żelki i czasami czekolada, ale mało bo szybko mnie muli.

Ciężko to określić w sumie :D

Zawsze mam przy sobie coś słodkiego, a przynajmniej coś czekoladowego :D

Nie ma dnia bym czegoś takiego nie zjadła, bywają dni, że jestem wkur..zona jak czegoś nie wsunę :D

No dobra, jestem trochę uzależniona, ale tylko trochę! :D