Jump to content
Guest Amethyst

Sex na dobry początek związku

Recommended Posts

? Czy to dobry początek czy nie??

Ani trochę.

Bo facet o takiej lasce pomyśli, że jest puszczalską. Zaczynanie związku od sexu to tak na prawdę zaczynanie od niczego, bo taki związek nie rozwinie się...Nie tędy droga.

myślę, że żaden facet nie chce wiązać się z dziewczyną, która robi szybkie wskoki do łóżka. to źle o niej świadczy.

a kolejna sprawa- jeśli On idzie z taką do łóżka na samym początku to wątpię, aby myślał o związku poważnie.

jak dla mnie takie coś nie przejdzie.

Każdy ma inne zdanie na ten temat. W każdym razie nie zawsze jest tak,że jak się to zrobicie z kolesiem na pierwszej randce to on odrazu ma o was złe zdanie. To w sumie wiele zależy od charakteru danego mężczyzny.

Głównie zwiążki, które rozpoczynają się w takie sposób nie mją racji bytu. Zwykle jest to krótka znajomość, coś w rodzaju dobrej zabawy bez zobowiązań. Jednak.. wiem że takie są przypadki gdzie taki związek trwa już długo.

jak dla mnie takie coś nie przejdzie.

Na mnie też. Najpier wolę tą drugą stronę bardzej dogłębnie poznać.

Głównie zwiążki, które rozpoczynają się w takie sposób nie mją racji bytu.

Nie zgdaszam się, no bo jest różnica miedzy kobietą, która daje każdemu, a taką, która da za pierwszym razem tylko jednemu i przez siebie wybranemu :) Poszłam raz tak za pierwszym razem i od 4rech lat jesteśmy ze sobą. Niedługo ślub ;)

Jak sądzicie, czy od sex'u można rozpocząć związek ? Czy to dobry początek czy nie??

no pewnie że tak bo trzeba wiedzieć przed ślubem co z tą osobą można robić :> jak jest słaba to przecież po co się żenić :>

Oliwia, rozumiem. To jesteś przykładem tego co opisałam w drugiej części mojego pierwszego postu. Że może trwać to długo.

no pewnie że tak bo trzeba wiedzieć przed ślubem co z tą osobą można robić jak jest słaba to przecież po co się żenić

No ale od razu na pierwszej czy na drugiej randce trzeba to sprawdzić?

Popełniłam błąd idąc do łóżka nie na pierwszej, ale na drugiej czy trzeciej randce, chwila zapomnienia i tyle, dla mnie to coś znaczyło(chociaż nie był to rewelacyjny seks), dla niego nie wiem? zastanówy sie zanim skoczymy z kimś do łóżka...

Jak sądzicie, czy od sex'u można rozpocząć związek ? Czy to dobry początek czy nie??

To nie dla mnie, wolę najpierw lepiej poznać 2 osobę ... myśle że tak po 2 miesiącach minimum żebym się z kimś kochał ;)

Guest Amethyst

O, a ja powiem tak, sex na pierwszej randce jest ok ale wtedy gdy dziewczyna podchodzi luźno do zwiazku. Bo moim zdniem poważniejeszy zwiazk nie powinnen sie zaczynac od takiego zdarzenia, ale chociaz raz w życiu warto miec taka randke :shy:

Jeśli ktoś lubi takie przygody, podchodzi do tego luźno, bez zobowiązań... obie strony tego chcą - to ok.. są dorośli w koncu.

Nie zaczął się tak. I dobrze. Opieranie związku na seksie jest chore. Trzeba go opierać na Miłości, zbudować na wzajemnym poznawaniu się, itd. Seks powinien dojść w momencie, gdy znamy już naszego Partnera/Partnerkę, i jesteśmy gotowi i zdecydowani na uprawianie z nim/nią seksu. Związki rozpoczęte seksem... Coś czuję, że nie potrwają zbyt długo, choć... Pewnie i tutaj znajdą się wyjątki.

Uważam, że opieranie związku na seksie jest niezbyt dobre i nie wróży udanego związku, może ewentualnie pod względem seksu. Wiem, że nie każdy tak ma, ale ja napewno- zanim miałabym z kimś uprawiać seks, musi mnie coś z nim łączyć, coś mocnego. Taka więź, niewidzialna nić. Bo nie ma nic lepszego, niż seks wynikający z miłości połączonej z pożądaniem. Nigdy nie zmienię zdania, bo to jest coś cudownego i niepowtarzalnego. Żadna relacja między mężczyzną, a kobietą nie będzie wystarczająco mocna, jeśli zabraknie któregoś z tych magicznych składników. ;)

Od tego zaczął się mój ostatni związek i nie, to nie jest dobre rozwiązanie, z pewnością nie... Dziewczynę trzeba zdobywać, poznawać oczywiście bez zbędnego przesadzania, ale kiedy rozkłada przed Tobą nogi jak żaba na liściu to niezbyt dobrze o takiej się myśli raczej, na pewno nie w perspektywie związku. Gdyby to miało być chwilowe, czemu nie :)

nie warto opierać związku tylko na seksie, więc mogłabym z tym zaczekać jakiś czas. chociaż "początek" to dla każdego inna rama czasowa. jeśli mówimy o pierwszych miesiącach to nie widzę w tym nic złego, jeśli w pierwszych dniach czy tygodniach - wolałabym się dobrze poznać najpierw.

Cóż, jedna ze swoich dziewczyn znałem przez dwa miesiące przez internet wyłącznie, po dwóch miesiącach sie spotkaliśmy, no i wtedy juz musiało do tego dojść ^ ^'. Więc to w pewnym sensie rozpoczęcie związku.

Hmmm, to zależy od intencji z jakimi osoby rozpoczynałyby związek. Nieraz zdarza się, że taki związek rozpoczęty od współżycia trwa później przez bardzo długi czas, ale jak wiadomo, są też sytuacje, kiedy w końcu seks zaczyna nudzić, a osoby odkrywają wtedy, że nic poza tym ich nie łączy. Moim zdaniem, warto się najpierw trochę poznać, chociażby po to, żeby sprawdzić jak partner podszedłby do ciąży, która może zaistnieć w wyniku stosunku. Ale z drugiej strony - ludzie zazwyczaj decydując się na związek już trochę się znają. Powiem tak - wszystko zależy od ludzi i ich intencji. ;)

To nie ma żadnego znaczenia, w tym momencie liczy się po prostu charakter tych osób (bo skoro uprawiają seks, to znaczy, że są dla siebie atrakcyjni (nie licząc sytuacji wyjątkowych typu gwałt czy mocna nietrzeźwość)) i tyle.