Jump to content
Guest Amethyst

Piwo czy wódka?

Recommended Posts

Jeśli wypijemy coś w niewielkiej ilości - nikomu to nie zaszkodzi ;) jasne, jeśli ktoś czegoś nie toleruje,nie należy wmuszać.Słyszałam kiedyś takie stwierdzenie, że kieliszek alkoholu  mniej szkodzi, niż jakiekolwiek inne używki. :) I chyba należałoby się z tym zgodzić:

ostatni weekend było kawalerskie od znajomego. Oczywiście był alkohol. Wszystko miało być jak w latach za naszej młodości. Ubiór każdy znalazł w szafie. Jedzenie to nie problem jakieś paluszki i chrupki. Oraz mięso z grilla. Wódkę nawet kupiliśmy Absolwenta ale już w nowej butelce był ale smak pozostał. Impreza przednia.

Mi też czysta jakoś nie podchodzi, chyba, że Absolwent, bo mam sentyment do tej wódki, chociaż i tak wolę wersje smakowe, np. jabłko-mięta - akurat na letnie imprezy.

wolę wersje smakowe, np. jabłko-mięta - akurat na letnie imprezy.

letnie imprezy się właśnie kończą ale będę musiał spróbować ten smak bo nigdy nie piłem. Ciekawe czy ten absolwent smakiem mi będzie pasował.

Dla mnie obydwa trunki pasują do innych sytuacji:

Super jest wypić piwko gdzieś w pubie i pogadać ze znajomymi, czy do gry planszowej albo kart. Albo w gorące lato schłodzić się zimnym browarem :)

Wódka natomiast typowo imprezowa, owszem, w pubie też można drinka wypić ale to nie to samo.

Człowiekowi zmieniają się gusta. 😃

Teraz jestem na etapie: wódki czystej nie tkne, wino-zawsze wolałam słodkie, od jakiegoś czasu tylko wytrawne, im więcej skosztuje tym lepiej mi smakuje. (;, piwo w sumie dobre jest na każdą okazję. Natomiast moim faworytem ostatnim czasem jest bimber cytrynowy *_* nie choruje się po nim, nic nie boli.