Jump to content
Mglista

Pierwszy związek a Wasi rodzice

Recommended Posts

Napiszcie jak wasi rodzice zachowywali się, gdy wkraczałyście w poważny związek z mężczyzną. Czy podejrzewali, że uprawiacie seks? jak się wtedy zachowywali? :letssin:

Share this post


Link to post

Bardzo polubili mojego chłopaka. Jakieś tam wzmianki o seksie były, ale ja uważam, że to moja sprawa i nie będę o tym z nimi rozmawiała. Ja do ich łóżka nie wchodzę, niech oni do mojego też nie. W stosunku do naszego związku są bardzo okej. Przynajmniej takie sprawiają wrażenie. ;)

Share this post


Link to post

Pierwszy taki poważny związek to hmm... Rodzice znali partnerkę, ale nie bywała u mnie często i raczej spotykaliśmy się gdzieś na mieście. Nic nie mówili, co najwyżej żartowali sobie ze mnie :)

Share this post


Link to post

Raczej normalnie do tego podchodzili, była ciekawość dotycząca mojego chłopaka, pytali o niego, jak przychodził, to mama zawsze chciała go czymś częstować. Myślę, że na początku traktowali to bardziej jako bardzo bliską przyjaźń, niż coś poważnego. Z biegiem czasu chyba zmienili zdanie ;)

Share this post


Link to post

Pamiętam mojej mamy słowa "tylko nie angażuj się za bardzo, albo najlepiej w ogóle, zawróci Ci w głowie a potem rzuci", wtedy pomyślałam, że nie zamierzam się angażować, jestem młoda.. wyszło inaczej i do tej pory jestem z tym chłopakiem w związku. (; Jak widać nie zabawił się nie zostawił mnie.

Na początku moi rodzice nie traktowali mojego chłopaka jak chłopaka, tylko jak właśnie kolegę. Teraz chyba zrozumieli, że jednak to coś poważniejszego. Lubią go, z moim tatą już pili razem wódkę :lol-sweat: , oby tak dalej.

Share this post


Link to post

Do mojego faceta byli bardzo negatywnie nastawieni..Twierdzili że to nie czas na chłopaków, że powinnam się uczyć itd.. Oczywiście ja się nie poddawałam a cały czas się z nim spotykałam.. Po jakiś dwóch latach im minęło i do dzisiaj uważają że on jest dla mnie idealny i że nie wyobrażają sobie innego obok mnie.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.