Skocz do zawartości
Andriskos.pl kończy swoją działalność Więcej informacji... ×
Mglista

Prawdziwi i szczerzy przyjaciele

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam przyjaciół, nie lubię się zaprzyjaźniać i wymieniać `sekretami`, bo nikomu jeszcze nic `mojego` nie zdradziłam i nie mam zamiaru. Mam bardzo dużo dobrych znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przede wszystkim mam brata i faceta, ktorzy sa moimi najlepszymi przyjaciolmi i z cala pewnoscia sa szczerzy.

Co do przyjaciol - kumpli to mysle ze tak przynajniej jednego mam prawdziwego i szczerego. Co do przyjaciolki to juz taka pewna nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja powstrzymuje się z mówieniem o przyjaciołach. Są, zaraz ich nie ma... Nawet najprawdziwsi potrafią zawieść. Więc na razie przyjaciel to mój dziadek tak naprawdę. Reszta to dobrzy znajomi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ynka

Mój chłopak jest moim prawdziwym przyjacielem.... Oprócz niego mam jeszcze koleżankę z klasy na którą zawsze mogę liczyć, ale czy to moja prawdziwa przyjaciółka ciężko stwierdzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam koleżankę, której mogę się ze wszystkiego zwierzyć, wiem że dotrzyma tajemnicy. Nie wiem, czy mogę ją nazwać przyjaciółką, kiedyś szafowałam tym słowem, teraz używam go ostrożnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, mogę tak powiedzieć.

Wiadomo, że nikt nie jest idealny i różnie czasem bywa między ludźmi, ale śmiało mogę przyznać, że otaczam się takimi przyjaciółmi, na których mogę liczyć i polegać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dev

Jedyną przyjaciółką, której mogę powiedzieć o wszystkim jest moja dziewczyna.

Reszcie znajomych nie ufam..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Zastanawiałam się ostatnio czy tak naprawdę mam przyjaciół, czy może są to już jedynie blizsi znajomi.. Kilka razy przejechałam się na ludziach. Po dłuższym zastanowieniu.. Ludzie których ewntualnie mogłabym określić mianem przyjaciela są solidarni względem mnie w pewnym stopniu. Jednak nie zawsze są szczerzy i prawdziwi. Dlatego przestałam im się zwierzać. Na szczęście o moim chłopaku mogę spokojnie powiedzieć, że jest szczery i prawdziwy. Co jak co, to po części przyjaciel. Prawdopodobnie jedyny jaki mi został.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DO niedawna nie miałem :(

Ale odkąd jestem z Nią, uważam że mam kogoś takiego komu mogę zaufać, wiem że mnie nie zdradzi, i zawsze obroni. Chociaż to moja dziewczyna, to też najlepsza przyjaciółka, początki były trudne, ale pierwszego dnia gdy na nią trafiłem , wiedziałem że Nasze drogi będą się zawsze schodziły.

Często się kłóciliśmy, ale Ona nigdy moich tajemnic nikomu nie zdradziła. Teraz rozmawiamy z sobą nie tylko jak "małżeństwo", ale też jak starzy najlepsi przyjaciele.

Nie mam pewności że w 100% jest ze mną szczera, ale jej wierze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odkąd moja własna kobieta mnie rzuciła i wyśmiała mnie za moje uczucia, przestałem ufać komukolwiek. Nawet sobie nie można ufać.

Owszem, kiedyś miałem szczerych przyjaciół. Dokładnie, przyjaciela i przyjaciółkę. Ale to było parę lat temu. Kiedy życie było prostsze ^ ^.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze to także nie mam takiego jednego, konkretnego przyjaciela, któremu mógłbym powiedzieć wszystko. Mam jedną bliską przyjaciółkę, ale to jednak też nie to. Być może to moja wina, ale nie ufam nikomu, po prostu szkoda, jak się znów przejadę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi