Jump to content
narkoza

jęki podczas sexu

Recommended Posts

czy podnieca was to jak wasz parter jęczy podczas seksu czy wolicie jak milczy, albo czy wy podczas stosunku wydajecie z siebie głośne dźwięki czy też wręcz przeciwnie???

ja lubię gdy mój facet wydaje z siebie rozkoszne dźwięki, ja sama też głośno stękam i na dodatek to mnie bardzo podnieca. Raz nawet policja pojawiła się przez to u drzwi :D Poprawiliśmy im humor strasznie

Ja uwielbiam jak moja kobieta wydaje z siebie jęki, działa to na mnie jeszcze bardziej podniecająco... a jeszcze bardziej lubie jak kobieta do mnie mówi np. "szybciej, mocniej" . Nienawidzę ciszy podczas seksu :zly:

Hmm na początku nie umiałam się wczuć. Ostatnio mój facet powiedział że nie czuł się szczęśliwy i spełniony :) Gdy trochę do tego dojrzałam i zaczęłam "wydawać" odgłosy, lepiej szło :) On czuł się spełniony i miał pewność że z wzajemnością. Teraz hmm.. zdarza mu się mi usta zatykać xD

Jeżeli chodzi o mnie żałuje, że on sam tylko przy kulminacyjnym momentach :) mnie też to jakoś tak rusza :D chyba nawet bardziej niż jakoś :rotfl:

Jęki mojej kobiety mnie motywują, uwielbiam jak mi sapie, wzdycha, i krzyczy do ucha. Wtedy wiem że jest jej dobrze, i sam przez to czuje się lepiej. Prócz tego kobiece jęki mnie bardzo podniecają. Nie mógłbym się kochać w ciszy, to dla mnie trochę krępujące.

Guest Dev

Pojękiwanie, stękanie i inne dźwięki wydawane podczas seksu strasznie mnie podniecają.

Uwielbiam patrzeć na to, gdy mojej dziewczynie jest dobrze i jęczy z rozkoszy.

Ja tam lubię kiedy laseczka troszkę pojękuje :) samemu też mi się zdarzy czasem być trochę głośniej :P

Milczenie sprawia, że czuję się nie zręcznie. Lubię jak moja partnerka, wzdycha, sapie, pojękuję to bardziej motywuję do ''pracy''. Mi samemu gdzieś tam czasem zdarza się westchnąć, sapnąć :D :)

Ja się podpiszę pod tym co u góry pisał Dev. Jęki podniecają cholernie, a wiem przynajmniej że dziewczynie jest dobrze. Jak ma jeszcze rumieńce, to już jest super ;D.

Ja uwielbiam jak moja kobieta wydaje z siebie jęki, działa to na mnie jeszcze bardziej podniecająco... a jeszcze bardziej lubie jak kobieta do mnie mówi np. "szybciej, mocniej" . Nienawidzę ciszy podczas seksu :zly:

Dokładnie zgadzam się z kolegą, 100% prawdy ! :hihi:

a wiem przynajmniej że dziewczynie jest dobrze.

Hmm tyle, że można udawać jakbyś nie wiedział ^^ chyba, że ma rumieńce to już co innego. A jęczeć, stękać można... udawać można :) także nie myśl se, że jak kobita jęczy to już musi być jej jak w siódmym niebie :) Taka mała rada na przyszłość ;P

Uwielbiam, jak Mojemu się wymsknie.. Wiem, że mu dobrze. No i rumieńce, o których wcześniej wspomnieli chłopcy... Pomimo, że Mój nie tylko przy takich bardziej niegrzecznych momentach dostaje rumieńców, to i tak dla mnie to cudowny widok. Najcudowniejszy na świecie.

Jeśli chodzi o jęki- fajna sprawa, jeśli ktoś ma ochote jęczęć, to bez sensu się powstrzymywac, no chyba, że rodzice usłyszą ( ^^). Sama mam wydawanie takich odgłosów w zwyczaju, jak mi jest dobrze i się z tym nie kryje. To nic krępującego. :D

dla mnie to cudowny widok. Najcudowniejszy na świecie.

Oj tam, oj tam... :3

Co do tematu. Jęki są bardzo fajnym dodatkiem do seksu. Nie dość, że podniecają, to pokazują stopień podniecenia. Bo nie ma jęków bez podniecenia (chyba, że ktoś oszukuje i udaje). Widać wtedy, że drugiej osobie jest na prawdę dobrze. No i jęki dają znaki, czy podczas np. zabawy języczkiem coś robi się dobrze, czy kombinować dalej... :>

Ja osobiście lubię jak moja żonka jęczy sobie ;) Jest to niekiedy dodatkowym bodźcem podniecającym ;)

Także oboje sobie jęczymy i nie żałujemy głosu.... niech sąsiedzi mają! A co ! :D