Skocz do zawartości
Andriskos.pl kończy swoją działalność Więcej informacji... ×
Mglista

Czego oczekujemy od przyjaciół ?

Rekomendowane odpowiedzi

Od przyjaciela oczekuję właśnie dyskrecji, tego by chociaż starał się zrozumieć najgłupsze zachowania, szczerości, cierpliwości i umiejętności słuchania. Ważna jest także pomoc, a gdy ta jest ponad jego możliwości wystarczą dobre chęci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od swoich przyjaciół oczekuję szczerości , lojalności , dyskrecji jeśli zostanie o to poproszony..chcialabym czuć w nim wsparcie i wiedzieć że zawsze moge liczyć na rade badz cieple slowo a czasem nawet na lekkie potrząśnięcie mojej osoby :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie toleruję kłamstwa, tym bardziej u przyjaciela. Więc szczerość na pierwszym miejscu, poświęcenie (jeśli potrzebuję go w danej chwili, to prawdziwy przyjaciel rzuciłby wszystko i byłby razem ze mną. Oczywiście zachowałabym się tak samo wobec tej drugiej osoby), dyskrecja, wyrozumiałość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moja przyjaciółka zna mnie całe życie, więc nie muszę nic mówić - ona po prostu wie:

- kiedy potrzebuję pogadać

- kiedy potrzebuję sama ze sobą trochę pobyć

- kiedy udaję, że jest okej

- kiedy płaczę i się śmieję

bywa, że dzwoni i pyta o coś, o czym jeszcze jej nie mówiłam.

jedyne czego oczekuję to, żeby była zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi