Jump to content
Pats

Pegazus

Recommended Posts

Mario, Contra, hmmm Ice Hockey 3, much, much more... ;D pamiętam, to były najpiękniejsze chwile mojego dzieciństwa, zbierało się kumpli i całe dnie albo na dworze albo oglądając pokemony/dragon ball albo właśnie grając na Pegazusie.

Guest Dev

168in1 i możemy grać!

Albo Złota Piątka i Micro Machines <3

Contra..

omg ^^ to moje najlepsze lata. Contra!!!! pamiętam, że z ojcem w to grałam.

mario- klasyka. i jeszcze te tanks[tak temu było?].

szczerze mówiąc większości gier już nie pamiętam ;/ miałam na wcześniejszym kompie emulator.

Tak, orła się broniło.

no dokładnie to miałam na myśli.

jeszcze była taka gra hmm... w kaczki się waliło, ale do tego był potrzebny pistolet ^^

o rany... całe moje dzieciństwo. nie mogę wybacz, że ktoś mojego pegazusa gdzieś sprzedał. -.-'

Pamiętam jak na tym grałem :P Ubaw był mocny, ale później powstało PSX i się na tę konsolę przeniosłem.

Miałem identycznie. Pegaza już nie mam, ale PSX jeszcze żyje. ;]

W dzieciństwie całe dnie grałem na pegasusie, najbardziej lubiałem grać w Mario, Contre, Robocopa, Chip and Daile, Salomon Key's, Tank, Robocop i wiele innych, gry już niemam ale mam emulator na PC'cie i niekiedy jak mi sie nudzi to lubie pograc :D

Ishtar, po pierwsze przemoc w tej grze istnieje ("jako taka" :P), a po drugie nie trudno znaleźć gry bez przemocy, więc nie wkręcaj tutaj. :D

Bartoszu nie marudź, bo przemoc w Super Mario jest taka, jakby jej wcale nie było. Chyba nie porównasz strzelania do tych chodzących 'bobków' albo zręcznosciowe celowanie do smoka, do popularnych teraz strzelanek, gdzie jest istny rozlew krwi. =D

Mi najbardziej przypadla do gustu gra Bugs Bunny Crazy Castle. Parę miesięcy nawet udało mi się ją znaleźć w sieci, wraz z paroma setkami innych gier. Ktoś może grał w Dizzy?

Guest Dev
Ktoś może grał w Dizzy?

Ja chyba. To taka biała kulka/jajko? xD

Niee, sok w lidlu xD images?q=tbn:ANd9GcTg7XKd0TodDkfXgcRjfiJMFQdEiyWjKb-0YldQg9QCGgWA0bs&t=1&usg=__iGN8d27n8eUG4XQ8qySpmn4jZww=

Guest Anonymous

Uwielbiałam grać na pegazusie ;o Najczęściej chodziłam do mojej ówczesnej kumpeli, miałyśmy gdzieś po 6-8lat i grałyśmy razem w coś. Kaczki i SuperMario, to były nasze ulubione gry. Pamiętam jeszcze że lubiłyśmy grać w jakiś cyrk i jakimiś motocyklami jeździłyśmy. Co to były za emocje! Pamiętam jak piszczałyśmy przy każdej ustrzelonej kaczce. Hahaha. A rodzice też czasem siadali i grali. W domu tata mi zawsze podkradał pegazusa i grał w Tetris albo w Mario właśnie. xD

Guest Dev
Pamiętam jeszcze że lubiłyśmy grać w jakiś cyrk

O, też pamiętam tą grę! Dobra była :)