Skocz do zawartości

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; SeoPilotClient has a deprecated constructor in /home/klient.dhosting.pl/czaczawik/andriskos.pl/public_html/badf9c715be58531c60e17ef71a82b4c/SeoPilotClient.php on line 2
Dekster

Czemu niektórzy ludzie niszczą życie innym ??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Amethyst

Jak sądzicie, dlaczego inni ludzie prubuja niszczyć nasze życie? Czy w Waszym zdarzyło się, kiedyś, że ktoś narobił zamieszania? Jakiego? Dlaczego ludzie robia takie rzeczy? Ja osobiście staram sie życ tak, aby nie uprzykrzyszac życia innym. Wiadomo, czasami sie nie da, ale rozwalać komuś życie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak sądzicie, dlaczego inni ludzie prubuja niszczyć nasze życie?
Trudny charakter, trudne dzieciństwo. Masa przyczyn pewnie.
Czy w Waszym zdarzyło się, kiedyś, że ktoś narobił zamieszania?
Zdarzyło.
Dlaczego ludzie robia takie rzeczy?
Chore ambicje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chore ambicje.

celowalbym raczej w intencje dowartosciowania samego siebie. nic nie buduje czlowieka bardziej, niz krzywda wyrzadzona osobie, za ktora nie przepadamy - to czarna strona kazdego z nas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że wpływa na to zazdrość ze strony innych. W moim życiu była taka osoba która wprowadziła chaos niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chętnie sam bym zniszczył życie kilku osobom, które wcale się nademną nie użalają - taki odwed z nawiązką. Taka jest natura człowieka, interporetowana przez różne charaktery człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego? hmm...z zemsty, przez przypadek, albo zwyczajnie lubią bawić się kosztem innych. Ewentualnie nie boją się "pobrudzić" sobie rąk w dążeniu do raz obranego celu.

Czy coś takiego mi się przydarzyło? Owszem, ale nie pozostałam dłużna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tiaa zdarzyło się, ale to nie jest miejsce bym mówił o tym "aż" tak otwarcie. Myślę, że tacy ludzie chyba nie mają własnych spraw, problemów, własnego życia. Nie wiem, też co takie osoby chcą przez to osiągnąć. Być może jest to przez zazdrość, zawiść, może dla zabawy.. takich ludzi nie brakuje na świecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chęć zwrócenia na siebie uwagi zazwyczaj z odwrotnym skutkiem. Jak dla mnie takie osoby nie mają za grosz klasy i swojego wychowania nie szanując innych, bo przecież role mogłyby się odwrócić. Niszcząc pokazują swoją "wielkość" ? Sama nie wiem ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego próbują zniszczyć życie innemu? Z tego powodu, że w większości przypadków są zazdrośni. W innych po prostu są na tyle egoistami, że robią wszystko aby oni mieli najlepiej a inni cierpieli. Dużo osób z moim życiu narobiło zamieszania, faktycznie, nie było za miło, ale trzeba z tym żyć.

Tylko idiota i hipokryta będzie chciał rozwalić komuś życie za wszelką cenę. Tylko nie pomyśli, że kiedyś i ktoś może tak samo zniszczyć życie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zazdrość, zawiść, niska samoocena - wydaje mi się, że głównie o to chodzi.

nie potrafiłabym zniszczyć komuś życia, czy chodziłoby mi o siebie czy żeby tylko zrobić na złość.

dla mnie to chore, żeby się mścić, ranić dla własnej satysfakcji.

niestety trafiłam na takie osoby kilka razy w życiu - staram się od nich trzymać z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że wielu ludzi nie robi tego celowo - często po prostu dążą po trupach do własnego szczęścia, nie zdając sobie sprawy z tego, że mogą przy tym kogoś skrzywdzić. A osoby, które robią to celowo są żałosne - zamiast tracić czas na negatywne ingerowanie w życie innych ludzi, powinni zająć się układaniem swojego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam w życiu takie szczęście, że zawsze gdzie przepełza się ktoś kto życzy mi jak najgorzej. Tak potrafią przekształcić całą sytuację, że wmówią Ci że to twoja wina i ty wszystko zniszczyłeś.nie wiem dlaczego tak jest:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego ludzie niszczą życie innym?

Przykładem może być moja rodzina jako dziecko 10 letnie  gdy wyprowadziliśmy się od babci (2000-2001rok) dochodziło do notorycznych awantur wzywana była policja doszło też do sytuacji  w roku 2003 w której pojechaliśmy po mamę w piątek do pracy gdy odebraliśmy mamę były przypomniane zdarzenia z historii (ojca  mamy) efekcie czego pojechaliśmy do dziadków ze strony ojca ja w tedy zostałem w samochodzie wstydziłem się pokazać w takiej sytuacji po powrocie do domu mama kazała zatrzymać pojazd i resztę drogi szła na pieszo  a ojciec jechał obok niej i nawoływał by wsiał do auta i tak przypatrywałem się tej sytuacji przez około 10 kilometrów przed miejscowością zamieszkania ojciec odjechał prawdopodobnie obawiał się plotek związanych zaistniałą  sytuacją to jest jedyny z przykładów awantury. Kolejnym przykładem awantur domowych było notoryczne wygrażanie nożem czy też przez ojca jak i matkę doszło też do próby oblania rozgrzanym olejem matki przez ojca matka też nie była święta wygrażała ojcu nożem. Rodzice cały czas nastawiali mnie przeciwko sobie, były też przykłady z kim mam utrzymywać znajomość w efekcie czego zerwałem kontakty  z znajomymi. Suplementem zastępującym znajomych stała się komputer (gry) i telewizja w późniejszym czasie internet. Podczas zerwania kontaktów z znajomymi stałem się celem ataków zwłaszcza w szkole byłem upokarzany nawet doszło do dwóch pocięcia nożem i oplucia próbowano włożyć mi głowę do klozetu byłe też znęcany psychicznie. Na szczęście w jakimś cudem zdałem maturę z niezbyt dobrym wynikiem ale czy w takiej sytuacji mogłem liczyć na więcej uważam że nie brak interwencji nauczycieli w szkole podstawowej i w gimnazjum spowodował większą alienacje w społeczeństwie część nauczycieli mieszka w miejscowości w której mieszkam widziała zaistniałą sytuacje a bez wątpienia była omawiana w okolicznym sklepie. Nadal mieszkam z rodzicami można powiedzieć że jestem osobą niesamodzielną (bezrobotną) każde próby usamodzielnienia są hamowane przez rodzinę ( rodziców), nawet dochodzi do sytuacji w której chcąc poszerzyć swoją wiedzę do  egzaminów celowo są tworzone hałasy wyzwiska obrażania  ze strony mamy i ojca doszło też do pobicia mnie prze ojca jako kierowcę w 13 grudnia 2010 roku z powodu przekroczenia prędkości o około 10 kilometrów na godzinę  ostatnio była nawet próba złamania mi palców u ręki przez przytrzaśnięcie drzwiami ( nic nie mogę zrobić nawet zasiać trawę na podwórku do tego też celowo jest brudzone w łazience przez ojca wszystko zganiane jest na mnie dysponuję nagraniem z zachowania ojca w której przyznaje się do nagrywania sytuacji w łazience i celowo wykopuje dół by wybrać nasiona trawy której zasiałem. Wezwana została policja która stwierdziła że gdy jeszcze raz zostanie wezwany radiowóz interwencyjny to osoby których sprawa dotyczy dostaną mandat w wysokości 500 złotych. Proszę o pomoc dobrą radę bo jak mam wyjść z takiego koszmaru nie mam środków finansowych chcę podjąć pracę i wynająć mieszkanie i zerwać z rodziną, nawiązać kontakt z normalnymi ludźmi być potrzebny społeczeństwu mam skończone 24 lata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznam szczerze, że nigdy nie znalazłem się w takiej sytuacji, żeby ktoś próbował mi zniszczyć życie.
Co prawda były różne problemy z ludźmi, ale to raczej tymczasowy spór, bez niszczenia życia innym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi