Jump to content
Myś

Koszmary senne

Recommended Posts

Guest Amethyst

Jaki przyśnił się Wam do tej pory najgorszy senny koszmar :>

Share this post


Link to post

Już dwukrotnie przyśniło mi się, że jestem w domu , w którym jest otwarte okno, jest wiatr i powiewa firanka i ktoś stoi na zewnątrz przyczajony przy murze. Zazwyczaj przechodzę koło tego okna i jak podwiewa firanka dostrzegam się postać tego mężczyzny. Wówczas zawsze budzę się z krzykiem na ustach :(

Share this post


Link to post

Niedawno mi się śniło, że doszło do aktu miłości fizycznej pomiędzy mną a 12-letnią dziewczynką... To było naprawdę niemiłe uczucie...

Share this post


Link to post
Guest Amethyst

Codziennie mam koszmary. Najczęściej, że ktoś mnie goni bo chce mnie zabić, lub że jestem w jakiejś sytuacji bez wyjścia, i nie wiem co robić, czuję się przez to osaczona i zdenerwowana. Nie żadko śnię, że spadam w dół.

Share this post


Link to post

Przyśniła mi się kiedyś śmierć, że poszłam do starego domu, w którym mieszkał mój dziadek, i tam stała kobieta ubrana w białą suknie i kosą, twarzy dokładnie nie widziałam, była raczej stara. Stoję na wprost tej śmierci, i ona mówi do mnie, że jeżeli stuknie tą kosą o ziemie 3 razy to umrę, potem zobaczyłam jak z lasu wychodzi mój młodszy brat a nad nim znaczek, jaki jest na opakowaniach (Zabawki dla dzieci powyżej 3 lat) I słucham ile razy stuknęła tą kosą był raz potem dwa i się naglę obudziłam. Nie mam pojęcia co ten sen oznaczał, ale bardzo dobrze go pamiętam i zalicza się do tych najstraszniejszych, które mi się przyśniły. Były też sny o rodzinie, że ich zabili itp.

Share this post


Link to post

Kiedyś śniło mi się, że na moich oczach zabili moich rodziców..potem budząc się z płaczem i przerażeniem sprawdzałam czy nic im nie jest..

Share this post


Link to post

Po śmierci mojej babci, śniło mi się, że przed pogrzebem, wstała z trumny i zaczęła rozmawiać ze wszystkimi. Wszystko było w takim makabrycznym nastroju..

Share this post


Link to post

Już kiedyś pisałam, zawsze śni mi się apokalipsa. To straszne, ale zaczynam się do tego przyzwyczajać. To tylko sny. Bardziej mnie ciekawi, co mogą symbolizować.

Share this post


Link to post

Ostatniego koszmaru nie pamiętam, ale często one mi się śnią. Że ktoś mnie goni i chce mnie zabić/zgwałcić, że spadam, że moim bliskim dzieje się krzywda... Pamiętam, jak nie raz budziłam się z płaczem w oczach. :(

Share this post


Link to post

śmierć bliskich osób - to są chyba najgorsze rzeczy, które mi się śniły.

poza tym ostatnio źle sypiam i kiedy już uda mi się po walce z samą sobą zasnąć, co chwilę jakiś wewnętrzny niepokój mnie z tego snu wyrywa.

:(

Share this post


Link to post

Zazwyczaj budzę się gdy sen zaczyna się robić nieprzyjemny. Co ciekawe zawsze jest to świadomy wybór.. w kluczowym momencie (zostałem porażony piorunem lub sąsiad przybija mnie widłami do drzewa) dochodzi do mnie że to sen i próbuję się obudzić. Efekt jest natychmiastowy, zrywam się z podwyższonym tętnem i dezorientacją jak na wybuch bomby, po czym prędko dochodzę do siebie i zasypiam na nowo.

Share this post


Link to post

ja mam często tak,  że jeśli przyśni mi się konkretna osoba - to to oznacza, że coś się stanie złego

jakiś miesiąc temu rozmawiałam rano z narzeczonym i mówię mu że coś się dziś stanie bo znowu miałam ten sen

 

 

o godzinie 22 zadzwonił telefon, to był mój chłopak z którym nie jestem już jakiś czas a który mnie gnębi...

Share this post


Link to post

Nie umiem wybrać najgorszego koszmaru, bo bardzo często mi się one śnią :( Śmierć bliskich osób, odejście chłopaka, jakieś zabójstwa, morderstwa, ciężkie choroby.. 

Share this post


Link to post

Ja miałem kiedyś bardzo głupi sen i nie potrafię go rozwikłać do dnia dzisiejszego. 

 

Pojechałem na pogrzeb swojego dziadka, który jeszcze żyje, na bosaka. Z kościoła poszedłem do hotelu gdzie z okna widziałem jak płonie drugi hotel. Pobiegłem tam, okazało się, że szatan osobiście tam zagościł - widziałem ja ludzie żywcem płonęli. Przyszedł jakiś koleś o nazwisku drzwiwis, zapytałem go czy wisiał na drzwiach ten mi kazał spier**. Przyszedł mój kumpel ze studiów, z którym zacząłem się bić, ten wówczas wsadził mi palec w odbyt, przechodził akurat mój znajomy leśniczy, który widząc to powiedział - wiedziałem, ze jesteś pedałem. I się obudziłem. 

Share this post


Link to post

Czizys...

Ja mam dosc dziwnie koszmarne sny...takie swoiste zmory, ktore wrecz mnie chyba kochaja ;/

Badz co badz jeden przeszedl sam siebie...az osoba bd u nas rozaniec wciskala mi w lapki tak sie darlam i smialam panicznie.Brr~

Share this post


Link to post

Koszmary towarzyszą mi z nocy na noc. Przeróżne. Nie potrafię wybrać takiego najgorszego, jednak ostatnio, snilo mi sie, ze ktoś bardzo bliski, bardzo ważny, ktoś komu ufałam i wiedzial o mnie wszystko, zostawil mnie sama... Obudzilam sie z myślą, ze to moze byc realistyczne, ze to moze sie wydarzyć, ale miejmy nadzieje, ze to tylko zly sen... I ta osoba zagości w moim życiu na stale. :)

Share this post


Link to post

Nie ma nic gorszego,jak człowiek rano budzi się z bijącym srecem i długo nie może wrócić do rzeczywistości. Mnie chyba prześladują senne koszmary, tylko nie wiem dlaczego? Wiem, że to co nam się śni to przyczyna naszych wcześniejszych przeżyć,oglądanych programów telewizyjnych,filmów itd. Ale u mnie prócz snów o zmarłych już osobach z mojej rodziny, to jeszcze w dodatku ktoś wiecznie mnie goni,ja niby uciekam,ale stoję w miejscu.I kiedy już mnie ma "dopaść" wtedy z krzykiem się budzę. Istny koszmar.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.