Skocz do zawartości
Gość Amethyst

Złe decyzje w naszym życiu

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm tak podjęłam kilka złych decyzji , których żałuje.. jednak teraz staje przed szansą małego zrehabilitowania sie i mam nadzieje,ze decyzja którą podjelam okaze sie sluszną... bo sytuacja jest identyczna jak ta sprzed pewnego okresu ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

staram się postępować tak, żeby niczego nie żałować i jeśli coś sprawia mi przyjemność przez jakiś czas - nie żałuję zakończenia, bo wspominam tylko te pozytywne rzeczy. nie da się przewidzieć pewnych spraw oraz zachowania drugiego człowieka (nawet dobrze go znając), ale mimo wszystko trzeba żyć chwilą i robić to, co nas uszczęśliwia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są rzeczy z których nie jestem dumny (np. podobnie jak wyżej) ale na pewno ich nie żałuję. Zawsze to jakieś doświadczenie i lekcja na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak każdy z nas, ale nie żałuje bo takie sytuacje uczą, można wyciągnąć z tego jakieś wnioski i na przyszłość do podobnych zdarzeń podejść inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy podejmuje takie decyzje, których przez jakiś czas żałuje. Uważam, że nie ma co żałować, jeśli robiąc to coś byliśmy szczęśliwi :)

No i oczywiście jest to dla nas źródłem jakichś wniosków, prawda? W końcu uczymy się na błędach.

Edytowane przez Blanche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zle decyzje sa swoistego rodzaju nauka, ktora ma odzwierciedlenie w przyszlosci.I mimo ze to czesto nic dobrego to jednak jest nam potrzebne.A ze niektorzy nie potrafia wyciagac z nań wnioskow i pakuja sie w kolejne, to juz inna bajka.:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie posłuchałam kilku osób, które mówiły mi prawdę na temat czegoś... lub kogoś. Bardzo kiepska sprawa. Ale życie mamy tylko jedno i wychodzę z założenia, że "po coś" musiało się to wydarzyć. Wybrana przeze mnie ścieżka życia nie jest wcale gorsza, jest po prostu - inna... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde większość uważa, że błędy nas czegoś uczą i nie powinno się ich żałować, bo przynoszą też dobre chwile. Ok nic nie dzieje się bez przyczyny i zawsze ma jakieś następstwa, czasem lepsze, czasem gorsze ale są. Mogą to być nawet dobre chwile, ale są sytuacje, których nie da się ocenić pozytywnie, mimo że następstwa bywają całkiem dobre. 
Jest w życiu coś co naprawdę nie daje mi spokoju, popełniłam błąd uciekając od pewnych spraw. I cholernie żałuje, bo nie da się nadrobić tych momentów, nie da się zaspokoić wyrzutów sumienia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi