Jump to content
Sign in to follow this  
rebellious angel

Kochanek odpadł jako pierwszy!

Recommended Posts

Guest Amethyst
Po dzisiejszym odcinku Tylko nas dwoje wiadomo już, czyich wątpliwych zdolności wokalnych nie usłyszymy za tydzień. W drugim show odpadł Robert Kochanek i Halina Frąckowiak. Natomiast największe pochwały i najlepsze

noty zebrali Ostrowska z Halamą, a także Paulla z Partyką. Ania Bosak została najbardziej pochwalona za "poprawienie intonacji".

Jak myślicie odpadli sprawiedliwie? Kogo mozemy pożegnać w nastęnym tygodniu? ;)

Pewnie, że sprawiedliwie. Jak usłyszałam ich wykonanie i Roberta i Haliny to smiac mi sie chcialo. I ona umie śpiewać ?

Halama jak najabrdziej mi się podobał. W sumie wykonanie Pudziana też nie bbyło najgorsze, a malo punktów otrzymał.

Denerwuje mnie ta robiaca z siebie Rihanne - Paulla, ksero, kopiowanie widocznie w modzie.

Santor wygląda jakby lekarz podczas liftingu ją za bardzo naciągnął, sztywna i nie pasuje do tego programu. I ten co chwile mylący się Kałamaga.

Za tydzień myślę, że odpadnie Ewa z Panem Tenorkiem ;D

Uważam, że to dobrze, że Kochanek odpadł, jego występ widziałam akurat cały, porażka.

Paulla i Artur, Łukasz i Joanna- według mnie to są najlepsze pary.

Pudzian też najlepiej to nie śpiewa. I według mnie to on powinien odpaść w kolejnym odcinku.