Skocz do zawartości
Gość Amethyst

Azjatyckie sztućce tzw. pałeczki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Amethyst

Czy jedliście kiedyś pałeczkami czy dobrze wam to idzie czy może chcielibyście się nauczyć? Piszcie wszystko co chcecie byle na temat =D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko raz w życiu jadłam pałeczkami i nawet mi to nie źle szło, ale bardziej od pałeczek interesowała mnie sałatka była z krewetkami, ryżem i nie wiem co tam jeszcze było ale jak na pierwszy raz w ustach to przypadła mi do gustu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sasson

Kiedyś próbowałam jeść pałeczkami chińszczyznę.Szło mi beznadziejnie więc się wkurzyłam i przerzuciłam na widelec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jadłem kilka razy pałeczkami, ale nie szło mi to za dobrze. Jedzonko mi wystygło, a ja nawet do połowy nie doszedłem. Mam zbyt grube palce do trzymania takich cieniutkich patyczków.

Jakoś nie ciągnie mnie do tego, wolę standardowo jeść widelcem i się nie męczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem okazję jeść pałeczkami ze dwa razy. Za pierwszym razem tragedia, nic nie szło, wszystko mi wystygło, za drugim już trochę lepiej. Ale jakoś mnie nie zafascynowało nic w takim sposobie jedzenia, raczej traktuję to jak ciekawostkę. A tu coś o tym jak jeść pałeczkami :)

http://www.megapedia.pl/jak-jesc-paleczkami.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja umiem jeść pałeczkami :P

Kiedyś poszłam z koleżanką na zupkę tajską i dostałyśmy pałeczki do jedzenia :D

Ona się na mnie patrzy i mówi :

Jak ja mam zjeść zupę ,pałeczkami? :eek:

Myślałam,że umrę ze śmiechu xD :lmao:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jadłam, a raczej próbowałam jeść, ale mam za mało cierpliwości. ;) Może kiedyś spróbuję się nauczyć, ale raczej nie pałam aż taką miłością do kuchni azjatyckiej, żeby musieć mieć to opanowane :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi