Skocz do zawartości
KolorowaMamba

Przeglądarka OPERA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Mobilna przeglądarka internetowa to przeglądarka internetowa przeznaczona dla urządzeń przenośnych, takim jak telefon komórkowy lub palmtop czy konsola gier wideo. Mobilne przeglądarki są zoptymalizowane tak, aby wyświetliły zawartość sieci Web na małych ekranach urządzeń przenośnych.

Przeglądarki takie najczęściej są pisane w języku Java. Do tej grupy przeglądarek należą np. Opera Mini oraz Opera Mobile.

Co o tej Przeglądarce Sądzicie ?

To chyba powinno byc w dziale GSM? 1 warn 4u

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Na telu. mam operę mini i jest dobra. Na PC też mam ale nie korzystam ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opery mini używam na codzień w telefonie i jestem z niej zadowolony :) na PC'cie też mam Opere ale używam jej tylko do ściągania a normalnie na neta wchodze przez firefoxa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowa wersja z ich to kompletny niewypał. Posiadam obecnie, bo szczerze mówiąc nie chce mi się przeinstalowywać na starą wersję. Na stronach pojawiają się 'smugi', youtube przez jakiś czas nie działało wołając o aktualizację. Mimo, że nie ma już tak nawalonych przycisków na górze, to stała się troszkę nieczytelna. Myślę, że wymaga to jeszcze sporej roboty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam Opere w telefonie, i na laptopie.

W telefonie oprócz tego że mam wersje przed 2 lat, która się często zacina, to działa mi bez zastrzeżeń :D

A na laptopie mi się świetnie sprawuje, jest łatwa z obsłudze, nie wiesza się, i jest w miarę szybka :D Nie zamieniłbym jej na żadną inną przeglądarkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Operę mam na telefonie tylko i czasem używam. A na kompie.. Przyzwyczaiłam się do Mozilli i nie zamienię jej na Operę, więc nie korzystałam z niej i nie będę korzystać na stałe. Ale ogólnie może być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dev

Z Opery korzystałem kiedyś. Nie za bardzo mi spasowała :) Może ze względu na przyzwyczajenie do liska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi