Skocz do zawartości
KolorowaMamba

Przeglądarka OPERA

Rekomendowane odpowiedzi

Opera ... korzytam jak muszę, przeważnie służy mi do debugowania. Ogólnie rzecz biorąc obstaje za firefoxem (AdBlock) chociaż zżera niemiłosiernie użycie procesora co jest strasznie irytujące przy moim sprzęcie. Poza Firefoxem - Google Chrome.

Co do mobilnych przeglądarek, prócz Opery raczej niczego lepszego się nie znajdzie a już na pewno na telefonie z softem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeglądarka OPERA na PC'ty nie polecam, dosyć często się ścina, jeśli przechodzimy z innej przeglądarki takiej jak Chrome, Firefox - nie przyzwyczaimy się zbyt szybko. OPERY można używać tylko w jednym urządzeniu...telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opera osobiście nigdy nie przypadła mi do gustu, w sumie nie wiem czemu ... może dlatego że często rozwalała mi strony. Nie wiem jak jest teraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem fanką Opery, mam ją i na laptopie i na tablecie. Opera Mobile jak dla mnie bardzo dobrze sprawdza się w przyglądaniu stron netowych, działa płynnie, ma odpowiednie przycisku do ekranu dotykowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam jako drugiej przeglądarki, skonfigurowałem ją do usuwania historii/ciasteczek/cache przy zamknięciu i używam np. do logowania na konta bankowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi