Skocz do zawartości
Andriskos.pl kończy swoją działalność Więcej informacji... ×

Rekomendowane odpowiedzi

O prawdziwych emo nie wiem nic, nigdy nie miałam z nimi do czynienia, więc powstrzymam się do udzielania opinii na ich temat - nie wiem nawet dlaczego decydują się utożsamiać z taką a nie inną grupą, a suche informacje nie zawsze są potwierdzeniem w rzeczywistości ;)

Pamiętam jednak czas, byłam wtedy w pierwszej gimnazjum i w mojej szkole zaczęła panować na to moda - większość lasek nie miała w ogóle pojęcia o co chodzi, ale grzywka na bok, mocno wymalowane oczy + pocięcia były bardzo charakterystyczne. Nie wspomnę już o smutnych opisikach na nk, gg itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie miałam zbyt wiele styczności z emo. Sam styl ubierania wydaje mi się ciekawy, za to ideologia i podejście do życia, jakie reprezentują - dość żałosne. Ale jak ktoś lubi...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie każdy jest żałosny ... To tez są ludzie. Za to co niektórzy z was mogą być ograniczeni :). Mam koleżankę, która twierdzi, że jest emo i to bardzo fascynująca osoba. To, że ktoś jest emo nie świadczy tylko ubiór a przede wszystkim ich zachowanie. Ci ludzie po prostu wszystko głęboko przeżywają a wizerunkiem raczej skłaniają do tego by dać im spokój.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś byłam zafascynowana tą subkulturą. Miałam podobne poglądy i styl ubierania no i w ogóle.  Ale zmieniłam się i mi przeszło. :) 

Teraz już nie widać tych wszystkich emo na ulicach, ale nadal odbywają się jakieś zloty, tak słyszałam. Czyli całkiem nie wyginęli. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Owszem, hype przeminął ale ruch nadal istnieje.

Dla mnie jest to zbieranina ludzi którzy nie potrafią sobie poradzić z życiem (lub nie chcą?), szukających akceptacji i pomocy. Pomocy jednak nie znajdą gdyż wszyscy w niej mają tak samo beznadziejne spojrzenie na świat. Kiszą się jak kapusta w beczce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moda na emo w Polsce już chyba minęła. coraz mniej widzę. a może to teren gimbazy a z nią kontaktu nie mam więc może dlatego tego nie dostrzegam.  emo jest żałosne bo rzadko który dzieciak ma naprawdę powody do depresyjnych czy podobnych zachowań i tendencji, a mimo to taplają się w swoim cierpieniu i żałości. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi