Skocz do zawartości
Andriskos.pl kończy swoją działalność Więcej informacji... ×
kiriosz

Skanery, drukarki itp.

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie jakiś czas temu, u siebie w biedronce też widziałam, i zastanawiałam się czy to nie jest jakiś syf i czy opłaca się kupić. Jak Ci się sprawuje?

Ujdzie w tłoku, jeśli ktoś nie ma wysokich wymagań. Trzyma już kilka lat, na razie zepsuł się tylko skaner, ale to przez majsterkowanie w środku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

U mnie w domu jest urządzenie wielofunkcyjne z HP. Ma drukarkę, skaner i ksero, czyli wszystko z czego się korzysta w moim domu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dev

Mam urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet F380. Obecnie głowica zapchana i nie drukuje :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam urządzenie wielofunkcyjne - HP Deskjet 1050A, ale z tego co teraz patrzylam w porównywarce okazje.info to widzę, że to nie jest wypas :) Można takie mieć już za 159 zł :) No ale mam takie coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest urządzenie wielofunkcyjne, które będzie zawierało zarówno skaner, jak i drukarkę. Duża oszczędność czasu i pieniędzy. Wystarczy kupić jedną rzecz

Edytowane przez Obcy
I znowu linki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi