Skocz do zawartości
Andriskos.pl kończy swoją działalność Więcej informacji... ×

Rekomendowane odpowiedzi

Kubuś czy jak Tobie na imię wszyscy to już wiedzą... Marcin też był modem, ale zrezygnował bo wolał się zająć mną haha żartuję... ale tak serio pełnił tą funkcję więc nie masz się czym chwalić jesteś MODERATOREM a nie PAPIEŻEM. Nie obrażam Cię ani nic z tych rzeczy tylko daję lekką sugestię "zbastuj" troszkę bo to zaczyna już lekko irytować to obnoszenie się z tą funkcją jesteś to jesteś super cieszę się ale nie pchaj się wszędzie z tym jaką to Ty ważną funkcję pełnisz. Ja nie widziałam żeby Niebieska czy Ojciec Adam :P pokazywali to jacy są "wielcy"... Dzięki kochani za uwagę i co złego to nie ja...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko. Nie uważam się za papieża, bo jestem ateistą. Ale jeśli chcesz znać moje prawdziwe zdanie o sobie samym, to odpisz na PW. Ale ostrzegam, że możesz się naprawdę zgorszyć, bo nic dobrego o sobie nie jestem w stanie powiedzieć. ;)
Ale nie mam się za lepszego, tylko dlatego że jestem modem. To nie na tym polega. Jeśli tak to zrozumiałaś, to przepraszam.

Ale dziękuję serdecznie za zwrócenie mi uwagi. Postaram się zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chodziło mi o kwestie religijne, tylko utożsamianie się z "ważną" osobą... Być może Ty tego nie odczuwałeś bo taki już masz charakter... tylko niektórych zaczęło to irytować i ktoś to musiał napisać. Nie mam nic do Ciebie, dobrze wykonujesz swoją "pracę" tylko było Ciebie troszkę "za dużo" ale fajnie, że się nie obrażasz i na klatę przyjmujesz uwagi... Jeśli chcesz coś mi powiedzieć to spoko możesz na PW bo tu spamować już nie będziemy... to nie nasz wątek :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi