Jump to content
Marcinox

Wypadek - stłuczka

Recommended Posts

Samochodem jeżdżę dość dużo i do tej pory obyło się bez żadnych stłuczek, wypadków, a jedyne otarcia to podłużnicami gdy podjazd był za wysoki. Muszę jednak przyznać, że wiele razy musiałem "uciekać" na boki czy gwałtownie hamować.

Mam nadzieję, że nie spotka mnie żadne dachowanie czy tego typu sytuacja.

Zdarzyło mi się raz..."tańczyć na drodze" i zaliczyć bliskie spotkanie z drzewem.Na szczęście...( bo nikogo tam nie było)od strony pasażera.Co nie zmienia faktu, ze to niemiłe i bolesne doznanie było...bardzo.~wrr

19 minut temu, Blackia napisał:

Zdarzyło mi się raz..."tańczyć na drodze" i zaliczyć bliskie spotkanie z drzewem.Na szczęście...( bo nikogo tam nie było)od strony pasażera.Co nie zmienia faktu, ze to niemiłe i bolesne doznanie było...bardzo.~wrr

Musiałaś być po spożyciu. 

10 godzin temu, Janko Bzykant napisał:

Musiałaś być po spożyciu. 

Pudło.Nigdy nie jeżdze po spożyciu... rozpierdaczyło mi oponę i to wystarczyło.Na szczęscie droga była pusta ...

Najgorsze w tym wszystkim jest to...ze wydaje nam się, że panujemy w jakims sensie za kierownicą.Guzik prawda.Ja nie mogłam zrobic nic...to były sekundy.Bum...i auto do kasacji.

Pamiętam tylko to drzewo...huk, poduszki..i potem moment jak próbowałam się wydostać i nie mogłam.Ale ktos mi musiał pomóc ...bo ocknęłam się na ulicy...

Statystycznie rzecz biorąc najwięcej wypadków powodują ludzie trzeźwi, pijani zdecydowanie mniej. Należy kontrolować trzeźwych na brak alkoholu w organiźmie.