Jump to content
Sign in to follow this  
Amarillo

Manian

Recommended Posts

Manian+01big.jpg

Manuel Reuter, znany jako DJ Manian - niemiecki DJ,producent muzyczny i właściciel wytwórni płytowej (Zooland Records). Studiował ekonomie na Uniwersytecie w Bonn, byl bardzo dobrym studentem, jako jeden z niewielu zaliczal wszystkie egzaminy. Jednakże po 2 latach nauki opuścił uczelnie (co wywolalo duzy szok wsrod jego bliskich) aby na poważnie zająć się produkcjami muzycznymi. Poznał Yanna Peifera (Yanou), który pozwolił przetrzeć mu szlaki muzycznych produkcji i pomóc założyć profesjonalne studio muzyczne. Na codzień mieszka w Kolonii, gdzie tworzy swoje produkcje właśnie z przyjacielem – Yanou w Plazmatek Studio Cologne. Największą sławę przyniósły mu projekty Cascada, R.I.O, Spencer & Hill. Znajomość z Manuelem Schleisem pozwoliły mu również na tworzenie wielu sampli i brzmień do wirtualnych syntezatorów dla producentów m.in przy produktach firmy Vengeance.

http://pl.wikipedia.org/wiki/DJ_Manian

Ma na swoim koncie dużo produkcji, remixów, udziałów w świecie dance/heands up. Chyba najsłynniejszy duet to on i Natalie Horler, skrywający się pod Pseudonimem Cascada. Każdy kto tylko słucha dyskotekowych klimatów na pewno kojarzy tego wykonawce. Słyszeliście kiedyś, co powicie na temat jego utworów?

Kiedy tylko up-ne utwory na YT zapodam linki do jego produkcji

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.