Jump to content
Guest Amethyst

Wymarzony ślub;-)

Recommended Posts

Guest Amethyst

Myślałyście kiedyś nad takim ważnym wydażeniem ?Jak wg Was powienien wyglądać ślub waszych marzeń? :suknia, kościół, wesele chuczne czy raczej w kameralnym, rodzinnym gronie? A podróż poślubna ? obrączki,welon?

Zaczęłam temacik to napiszę w swoim imieniu :

Chciałabym żeby ślub odbył się w Koatedrze Oliwskiej jest ona bardzo piękna i nadaje się do tego typu uroczystości. Dodatkowo przy ławkach jakieś biale bukieciki ;-), czerwony dywan na podlodze.... :-)welon długi aż do ziemi;-);-)

Wesele w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół w wynajętym lokalu

Podróż poślubna gdzieś na Lazurowe Wybrzeże :mrgreen:

Suknia mniej więcej podobna do tej:

beztytubuxv5pz4.jpg

w417.png

a obrączki takie:

imgprod1250mem1.jpg

w350.png

Fryzurka mniej więcej na ślub taka :

7764112ih0.jpg

Guest Anonymous

Ja nie myślałem nad ślubem tym bardziej że nie mam dziewczyny ;x fochh

Guest Amethyst
Ja nie myślałem nad ślubem tym bardziej że nie mam dziewczyny ;x fochh

Taki fajny facet ,w dodatku DJ a bez dziwczyny? Jakim cudem ?

Guest Anonymous

Jakoś tak się stało. Dziewczynę cały czas poszukuję >zradny

Guest Amethyst
Jakoś tak się stało. Dziewczynę cały czas poszukuję

To życzę Ci abyś znalazl Tą wymarzoną dziewczynę :** Nie martw się , kiedy będziesz się tego najmniej spodzwiewać sama się Ci wpadnie w ramiona:P

Guest Anonymous

Ee tam. A ty Samotna ? >cwany<

[ Dodano: 2009-01-22, 23:02 ]

mam prośbę odblokuj mi dział Sebusiek! ;x >rotfl<

Na pewno większość z was, albo chociaż kilka osób myślało o własnym ślubie. Wyobrażaliście sobie jakie będą dekoracje, jaka muzyka, ile gości zaproszonych, kto na nim będzie, jak sala będzie wyglądać, gdzie to ma się odbyć i wiele innych pytań. No właśnie, więc jak wyobrażacie sobie swój własny ślub?

Ślub cywilny, ja w ładnej sukience, on w garniturze, jak zawsze przystojny... Po ślubie obiad (chyba, że się nad odmieni, to wesele), a potem podróż poślubna. Na pewno będzie dużo kwiatów, ale wystrój raczej elegancki, niż z przepychem.

Na razie to ja czekam na pierścionek, chociaż nie śpieszy mi się.

Na weselu najbliższa rodzina, dobra muzyka- dla każdego kto co lubi.

Kościelny, cywilny- taka prawda, że przecież by mnie mama, babcie zatłukły gdybym nie wzięła kościelnego, a swoja drogą mi się marzy biała suknia.

Prosta, z gorsetem... Cudo.

A cywilny to standardowo.

Też chcę dużo kwiatów, i miesiąc miodowy.

Mi się marzy ślub.. powiedzmy taki w tajemnicy. Tzn. ja + wybranek i świadkowie. Oczywiście cywilny, nie chcę kościelnego. A jak ubrana? W zwiewną sukienkę w kwiaty ^^ Podróż poślubna w czerwonym garbusie w miejsce, które on wybrał. Bez zbędnego chaosu z gośćmi i wszystkim innym. ^^"

A dla mnie muszą być goście ^^ Chaos też jest mi potrzebny. Taki dzień zdarza się raz w życiu, więc chcę go dobrze pamiętać i cieszyć się.

Ale z tego co wiem, to Mój nie chce kościelnego, więc wiecie... za parę lat wam napiszę ;P

Szczerze mówiac nigdy nie myślałem o tej oprawie ślubnej.

Wydaje mi się, że jak przyjdzie co do czego to nie będę decydował o tym sam, tylko ze swoją wybranką. Ale za pewne chciałbym by wszystko było przemyślane i dopięte na ostatni guzik. Osoby zaproszone to najbliższa rodzina i przyjaciele.

Na pewno u Niej piękna, biała suknia, u mnie garniak. Mile widziana byłaby w kościele jakaś malutka orkiestra dęta, zamiast typowego organisty. Na ławkach białe kffiatki. Obrączki? Podoba mi się motyw z malutkim serduszkiem od wewnętrznej strony, które odbija się w palcu. Jeśli dałoby radę, fajnie byłoby dodać np. pierwsze literki imion obok... :) Wesele z rodziną i przyjaciółmi, niekoniecznie malutkie... ^^ Upoooooojna noc poślubna, ostre poprawiny... :D Podróż poślubna? Fajna byłaby taka prawdziwa, miesięczna... Ale, kasy zapewne będzie brak... Pewnie jakieś ciepłe kraje, gdzie dokładnie - nie wiem... Chyba tyle. :3

Powiem szczerze że powoli zaczynamy o tym myśleć z facetem. Jaki jest mój wymarzony slub? Podobnie jak Anubiś to opisał... Biała piękna suknia, kościół ślicznie przystrojony potem wielkie wesele z najbliższymi.. No a miesiąc miodowy w ciepłych krajach :)

Hm.. u mnie biała suknia, nie jakaś beza wielka, ale skromniejsa. On czarny klasyczny garnitur. Kościół (nie lubie tego, ale w sumie im to zwisa :P). Potem impreza, ale nie jakaś na milion osób, taka... średnia :D Nie malutka i nie wielka. Klasyczne jedzenie, ale może DJ zamiast orkiestry?Tak czy siak byle z nim.

kiedyś planowałam uciec w sukni ślubnej z moim lubym na motocyklu na plażę i przy zachodze słońca powiedzieć sobie "tak".

nie lubię dużych imprez, wolałabym w kameralnym gronie. nie przepadam za byciem w centrum zainteresowania wszystkich wokół, więc pewnie będzie to dla mnie wprzyszłości wielki stres.

nie myślałam nad suknią, obrączkami. raczej to odległe plany, więc...

czekam na noc poślubną! :D

Nie jestem w ogóle przekonana do ślubu w warunkach europejskich. Dlatego sama nie wiem czy w ogóle będę go brała i kiedy, nie zastanawiam się nad tym konkretniej. Natomiast jeśli już to chciałabym folkową suknię cygańską, białą i welon do niej :)

Od kiedy pierwszy raz zobaczyłam je na wystawach to nie mogę o nich zapomnieć i myślę sobie, że jeśli ślub to tylko w takiej. Coś tego typu:

vestido-blanco.jpg

zupełnie sobie tego nie wyobrażam, jeśli mam być szczera. wiem, że nie będzie to tradycyjne polskie wesele, natomiast co do samego ślubu - pewnie ogromny stres i trzęsące się ręce. oczywiście mówię o ślubie kościelnym. póki co się nie zanosi na takie imprezy, więc nie muszę sobie układać w głowie, jak chciałabym aby to wyglądało.

;)

Chciałabym bardzo by przygotowała mnie do niego moja Mama. Chciałabym żeby miała udział w wyborze sukni, butów i fryzury. Jednocześnie chcę by to mój Tata prowadził mnie do ołtarza nie sam mężczyzna - w moim kościele nie ma tego zwyczaju. Co do samej ceremonii... DZIECI! Uwielbiam swoich siostrzeńców i chciałabym mieć ich bliziutko. Im głośniej się o tym mówi tym bardziej zastanawiam się jak chciałabym by było w ten dzień. No i niebieski kolor! Chciałabym wiele akcentów w niebieskim kolorze - dlatego, że oboje go uwielbiamy. To ma być nasz dzień, nasza zachcianka, nasza miłość i wybór. 

Co do samego miejsca - a jeśli ślub to tylko latem - chciałabym na wolnym powietrzu. Obojętnie jak i gdzie. Byle by było niebiesko, świeże powietrze i żadnych zamkniętych restauracji czy klubów. Wyczekuję tego dnia niesamowicie.