Jump to content
Prophet

Muzyka ;)

Recommended Posts

Tutaj możecie pisać jakie gatunki muzyki lubicie najbardziej, na jakich instrumentach gracie itp. Ja osobiście zaczynam karierę gitarzysty :D a moje ulubione zespoły to: Alkaline Trio, Nickelback, Breaking Benjamin, Three Days Grace i ogólnie wszystko związane z rockiem! ;)

Ja słucham różnych staroci, przede wszystkim późne lata 60., trochę 70. i 80. Przede wszystkim różne podgatunki rocka (szczególnie psychodeliczny i acid rock) i metalu. Ulubione zespoły i wykonawcy? Z pewnością Jefferson Airplane, The Velvet Underground, Black Sabbath, Alice Cooper, Blondie, Marianne Faithfull, Lou Reed, Metallica, Twisted Sister itd. Z nowszych rzeczy to lubię Muse i The Coral.

Muzyka jest dla mnie bardzo ważna, nie wyobrażam sobie życia bez niej. Kolekcjonuję płyty CD. Na razie moja kolekcja jest niewielka, ale dlatego, że dopiero zaczynam :)

Ja słucham teraz głównie

Peji - rap / hiphop

SGM(Star Guard Muffin) - reagge

Moim zdaniem najlepsze składy / wykonawcy znają się na muzyce , a przy nich można nieźle zabalować . Przekonałem się o tym na koncercie Peji.

Jak wszyscy. To już mnie zaczyna irytować momentami. Lubię reggae, ale nie jak ktoś w kółko to samo męczy. SGM teraz jest wszędzie...

@topic

Muza dobra sprawa.

Reggae reggae i jeszcze raz reggae!

Heh to fest , ja muzyką reagge zaraziłem moich kolegów.

I dziewczynę przy okazji , też bym nie posądzał że ktokolwiek z mojej szkoły słuchałby reagge ,a tu dużo ludzi się okazało.

No nic ;) trzeba się cieszyć.

Racket napisał/a:

Jak wszyscy. To już mnie zaczyna irytować momentami. Lubię reggae, ale nie jak ktoś w kółko to samo męczy. SGM teraz jest wszędzie...

oj, nie wszyscy.

mogę śmiało powiedzieć, że nie znoszę tego rodzaju muzyki. nieważne, kto by ją tworzył i co by to było. i bardzo cieszy mnie fakt, że nigdy w życiu z SGM nie miałam styczności : )

a jeśli chodzi o muzykę, to w większości hip-hop, ale też oczywiście rok, pop i cała ta reszta różnych rodzajów. poza tym, mój gust muzyczny zmienia się z czasem, zależy też od nastroju (wy pewnie też tak macie?).

Ja osobiście zaczynam karierę gitarzysty :D

poza tym, podziwiam wytrwałości. kiedyś brzdąkałam na gitarze głównie po to, by zadowolić chorą ambicję moich rodziców, cobym umiała grać na jakimś instrumencie, ale na szczęście szybko wyperswadowałam im tę zachciankę z głowy : )

za to znam wielu takich, którzy to kochają i nawet zaczynają działać w jakichś zespołach, godne podziwu ; )

Guest Dev

Gatunek muzyczny? Podstawowo rap.

10 lat temu miałem już z nim styczność. Wtedy ta muzyka spodobała mi się najbardziej. Potem lekka przerwa przez co przewinęły się jakieś elektroniczne dźwięki i z powrotem wróciłem do rapu. To jest coś w czym odnajdę wszystko czego można szukać w muzyce.

Ja słucham głównie wszelkich klasycznych odmian metalu. Lubię jednak też blues, rock n' roll, niektórych kompozytorów klasycznych (skoro metal, to oczywistość-Bach ;P oraz Chopin, czasem pojedyncze utwory innych twórców), polskie reggae itp. Uczę się grać na gitarze, ale kiepsko mi to idzie : D

No więc ogólnie Rap - Horrorcore, Rapcore, Hardcore, Ghetto Metal, Jazz Rap, Psychobilly, Dark Jazz.. no i przede wszystkim ogólnoświatowy Rap czy też Alternatywny, Funk, G-Funk, Old School .. jest trochę tego.

Swojego czasu eksperymentowałem z Bluesem czy też początkami Jazzu.. Ogólnie zrobiło to na mnie wrażenie jak również koncerty fortepianowe w wykonaniu choćby Yirum-y. Coś kozackiego , żywy dźwięk fortepianu.

Ogólnie zrobiło to na mnie wrażenie jak również koncerty fortepianowe w wykonaniu choćby Yirum-y. Coś kozackiego , żywy dźwięk fortepianu.

Muszę się zgodzić. Swego czasu słuchałam bardzo często, teraz gdy przypadkiem mi się włączy jakiś utwór, to od razu się uśmiecham - lubię taką muzykę.

W większości to co nazywacie "polskim reggae" nie jest nawet reggae. Jest to coś na pograniczu ragi i dancehall'u. W każdym razie brzmi to całkiem fajnie.

Najchętniej słucham początków polskiego rapu, coś w stylu Abradaba, Fokusa, Rahima, Magika. Drugą moją miłością są korzenie reggae, w nich jest prawdziwa esencja tej muzyki, najbardziej leży mi chyba Gregory Isaacs i Bunny Wailer (nie bardzo chcę się rozpisywać) ;)

Od zawsze słuchałam rocka; Sum 41, Blink 182, Nirvana i wiele innych. Moją pasją od 3 lat jest granie na gitarze. Nie wykluczam, że chciałabym mieć w przyszłości styczność z muzyką.

Jak już wspomniałem w swoim temacie powitalnym, słucham muzyki. Różnej. Tylko nie elektronicznej (no, wyjątkiem jest rap). Najczęściej rock, lubię też posłuchać popu, muzyki filmowej, klasycznej. Niektore kawałki rap.

Oj ja jestem na prawdę miłośnikiem wielu gatunków ale szczególnie do mnie przemawia Punk rock (zarówno Polski jak i zagraniczny), metal, troszkę pop ale ja proszę nie jakieś tandety, no i ostatnio bardzo wielkie zamiłowanie mam do futurepopu ale to już jest coś pięknego dla mnie :D

W dniu dzisiejszym to wystarczająco głośną muzyką jest dla mnie cisza. ;/

A tak poza tym to jest to również mieszanka gatunkowa nawet z metalu jakieś pojedyncze utwory się trafiają mimo że nie trawię tej muzyki.

Muzyka to moja pasja. Nie ograniczam się tylko i wyłącznie do słuchania, bo wtedy nie można by nazwać tego pasją :>

Gram na gitarze (wszelkie rodzaje), ogólnie mówiąc jest to metal. Brałem udział w kilku projektach, mniej lub bardziej udanych i interesujących. Obecnie "reaktywowaliśmy" ten pierwszy i chyba najlepszy skład. Gramy totalnie amatorsko, jak na razie rejestrujemy materiał w profesjonalnym studio. Nie po to żeby podbić świat, a zwyczajnie dla zabawy.

Muzyka jest bardzo ważna dla mnie, ale tylko do słuchania. Nie gram na niczym. Pod tym względem słoń mi nadepnął na ucho ^_^

Gust muzyczny mam bardzo różnorodny, ale preferuję głownie wszelkie odmiany starego dobrego rock'n'rolla. Najczęściej w moich słuchawkach lecą Nickelback, Bon Jovi, Papa Roach, The Offspring. Ostatnio załapałem zajawkę na cięższe brzmienie, a konkretnie Lordi.

Nie ograniczam się jednak tylko do tych zespołów. Słucham w zasadzie wszystkiego co mi wpadnie w ucho ^_^