Jump to content
Frodeck

Jaka muzyka na ślub ?

Recommended Posts

Guest Amethyst

Jaki utwór chciałbyś aby zagrano na Twym ślubie?Marzę najpierw o slubie cywilnym ,Podczas takiego ślubu marzę aby zagrali "Marsz Turecki " Mozarta .

Nasteonie idąc do ołtarza by wziać ślub Kościelny ,pieknie było by słyszeć "Ave Maria" Schuberta albo Marsz Mendelsona :heart: :heart:

Share this post


Link to post
Guest Anonymous

Magica, Widze kOchanie że ty już masz wszystko obmyślone ;-) ja jeszcze nie zastanawiałam się nad tym :* Mam jeszcze czas :* :)

Share this post


Link to post

Mi się tam walc żaden nie widzi. Wolałabym coś innego.

Ostatnio jak byłam na ślubie mojej koleżanki, tak pięknie dziewczynka zaśpiewała, że myślałam, że się rozpłaczę =D nie wiem co to była za piosenka, ale taką bym właśnie chciała.

Share this post


Link to post

No jak już miałby być ten ślub, to zero tych frustracyjnych disco-kapel.

Przede wszystkim WSRH, PALUCH, KOBRA, ARMY OF THE PHARAOHS jak i JEDI MIND TRICKS .. czyli w skrócie rap - dobry rap.

Share this post


Link to post

Dobry zespół weselny to podstawa, ja już mam swoich faworytów. Jeśli będą jeszcze grać gdy będę brał ślub to jestem w stanie pod ich termin ustawić całe wesele.

Jak dla mnie wesele musi być z muzyką na żywo - oczywiście taką, gdzie po kilku kielichach ludzie będą się bawić, bo moja rodzina już tak ma, że bardzo lubi się bawić więc disco polo, trochę góralskiej muzyki bo uwielbiam ją po kilku głębszych.. a wesele będzie niezapomniane. :D

Share this post


Link to post

Tradycyjnie - Marsz Mendelsona. Wtedy wiadomo o co chodzi. Ale to podczas wchodzenia do kościoła, bo już na samym weselu muzyka może być różnorodna. Bywałam na różnych,gdzie bawili się:  przy płytach, harmonii, orkiestrze młodzieżowej ,DJ - wszystko zależy od samego towarzystwa ,jeśli jest super - bawić się można przy wszystkim i to do białego rana.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.