Jump to content
Vipera

Rysunki by Vipera

Recommended Posts

Nie no ogólnie trzeba przyznać, jako takie pojęcie jeżeli chodzi o bazgranie ołówkiem masz i jestem pod wrażeniem jeżeli chodzi o wykonanie tego, tak. Ale jeżeli chodzi o motywy które są już na tych zdjęciach jakieś pary, elfy.. etc. To niestety mnie osobiście to odpycha.

No ale zgodzę się z tymi co napisali, że talent masz - bo coś w tym jest, jakbyś nie miała to by jakieś dziwne bohomazy powychodziły.. a tak, tutaj jest nawet na czym oko zawiesić.

Wszystkie bardzo ładne, ale to http://ladygenesis91.deviantart.com/gallery/?offset=0#/d39r6t9

to jest świetne. :D

Cycki trochę za nisko. W ogóle to z jednym nawet coś nie tak :hihi:

Ale ogólnie to fajna kreska. Całkiem dobrze Ci idzie.

No ale zgodzę się z tymi co napisali, że talent masz - bo coś w tym jest, jakbyś nie miała to by jakieś dziwne bohomazy powychodziły.. a tak, tutaj jest nawet na czym oko zawiesić.

A co powiesz na to, że te piersi jednak są za nisko?

Twoje pace są całkiem nieźle, ale tak jak Pokrak. Nie wiem dlaczego rysujesz tylko jeden motyw? Może spróbuj coś innego, usiądź gdzieś na łonie natury i rysuj to co widzisz.

Ponadto w wielu pracach cienie są nie wiem jak to określić, coś jakby mało naturalne? Tu jest dużo lepiej jeśli chodzi o cień:

http://ladygenesis91.deviantart.com/gallery/29040346#/d39r6t9

Powodzenia :)

Ładne, tego szczura też narysowałaś? :D

Jak chodziłem do szkoły też ładnie rysowałem, najlepiej mi wychodziły penisy na całych kartkach zeszytów kolegów, doszedłem do takiej wprawy że nie wiedzieli kto i kiedy to robił.

o ja cię kręcę to jest świetne i na prawdę masz talent i jak coś to powinno ci się za te rysunki czerwony dywan rozkładać :P

Rzeczywiście ładne prace. Ja też maluje i postanowiłam nie marnować talentu, współpracuję z firmą która produkuje

koszulki z nadrukiem - wysyłam im moje prace a oni umieszczają je na swoich ubraniach. Może spróbowałabys jakieś formy promocji swojej twórczości? szkoda żeby się marnowała....