Jump to content
Guest Amethyst

Czego żałujesz najbardziej w swoim zyciu?

Recommended Posts

Guest Amethyst

Czego w swoim życiu żałujesz najbardziej? Gdyby dało się cofnąć czas zrobiłabyś / zrobiłbyś to?

Guest Anonymous

Żałuję że Kochałam Kiedyś takiego osobnika płci brzydkiej który wogóle mnie nie lubiał :lol-above:

Właściwie nie wiem Co ja w nim widziałam :lol-sweat: Ale teraz Się zakochałam w kimś ...;]:]

Guest Amethyst

Żałuję ,że powiedziałam : ":kocham Cię: komuś kto nie potrafi tego docenić :cry: :cry: :cry: :cry: :wall:

Hm... skrzywdziłam kiedyś chłopaka, który mnie tak kochał, że zrobiłby dla mnie wszystko. A ja zerwałam z nim brutalnie, w dwie minuty i przez telefon. Wprawdzie zrobiłam to bo czułam, że z nim nie ma szans nic wyjść, no i poznałam Kubę- ale nie zasłużył sobie niczym na takie potraktowanie. A mnie było po prostu wygodniej zadzwonić niż wsiąść w pociąg i pojechać te głupie 350 km, żeby mu powiedzieć. Byłoby uczciwie i może by mnie tak nie znienawidził... oj. No, ale co się stanie... Wojciech mnie nienawidzi i nie może sobie życia uczuciowego ułożyć, a ja, cóż, jestem szczęśliwa z Kubą. I nie jest tak, że myśl o Wojciechu zatruwa mi życie i przyćmiewa szczęście, nie- po prostu mi tak jakoś... niesmacznie jak sobie pomyślę, jaką suką byłam. Cóż... to się nazywa "zdrowy, ale źle wykonany egoizm". Tak.

Uczę się na błędach dlatego nawet jeśli czegoś żałuję to jest to dla mnie cenna lekcja na przyszłość. Zresztą jeszcze wiele mogę zmienić i mam jeszcze duży wpływ na to jak ukształtuje się moje życie.

Najbardziej tego, ze kiedy moj ojciec umieral w szpitalu, zamiast pojsc sie pozegnac to ja postanowilam uniesc sie honorem i nie poszlam.

Najbardziej żałuję, że nie uniknęłam pewnego spotkania, które zaważyło na całym moim życiu (nie chcę wdawać się w szczegóły) i mogło częściowo pchnąć mnie do zrobienia drugiej rzeczy, której najbardziej żałuję- próby samobójczej.

Gdybym mogła cofnąć czas, to nie spotkałabym pewnej osoby i nie próbowałabym się zabić, nie zignorowałabym także tego, że mój Tata stracił węch i może wtedy byśmy wcześniej ustalili, że ma guza mózgu? (Jednak takie gdybanie nie ma sensu, trzeba dalej żyć, z takim czy innym bagażem doświadczeń.)

Z perspektywy czasu nie żałuję niczego. Nawet moje najgorsze wspomnienia czegoś mnie nauczyły w życiu i dzięki temu teraz nie popełniam już tych samych błędów.

Żałuję iż pchnęłam pewnego faceta w ramiona innej i to ona jest z nim bardzo szczęśliwa, ale cóż głupota nie boli, jednak może i ja w końcu znajdę kogoś dla siebie :)

Żałuję że poddałem się jeśli chodzi o jedną z propozycji pracy, gdyby nie to w tym momencie mieszkał bym już w Olsztynie zamiast kisić się dalej w Szczytnie :/ ale cóż, mówi się trudno i idzie się dalej

Żałuję że straciłem sporo czasu z osobą, która stała się dla mnie całym światem a potem zostawiła jak psa na ulicy.

Nie żałuje wspomnień, bo one są cudowne. Żałuję tylko tego że pozwoliłem sobie tak bardzo się zawieść na kobietach i miłości.