Jump to content
Hexe

Muzyka weselna

Recommended Posts

Kocham wesela ze względu na muzykę i zabawę. Ogólnie jest to taki dzień, gdy ludzie dorośli mogą poszaleć. ;)

Na weselu musi być prawdziwa kapela, która będzie zabawiać publiczność. Muzyka z wieży klimatu nie da.

Ja też uwielbiam wesela :) Zwłaszcza jak jest dobry wodzirej :)

Niedlugo własnie wybieram się na wesele już nie mogę się doczekać... musze tylko casting zrobić na osobę towarzyszącą ;)

Nie ma to jak ekipa. rozkręci ludzi i w ogóle. poza tym każdy inaczej reaguje na muzykę live a inaczej na puszczaną ze sprzętu. byłam kiedyś na weselu z dj'em i było beznadziejnie sztywno.

muzyka z wieży tu na pewno odpada bo co to za radość^ najlepiej jak jakiś zespół przyjedzie na wesele i zagra, wtedy jest impreza ;P

Nie ma to jak zespół grający disco polo ! Uważam,że na wesela czy 18 stki taka muzyka jest najlepsza , nogi same rwą sie do tańca i nic tylko balować do bialego rana.. tak to jest to! A jeszcze gdy zaliczy sie %% to w ogole super jest :P

Ja też uważam, że lepiej jest, gdy gra zespół Ale z dj też tak źle nie jest, byłam raz na takim weselu i całkiem dobrze się ludzie bawili, a moja babcia powiedziała nawet, że to lepsze niż zespół.

Jakaś mała orkiestra byłaby wporzo. Choć kiedyś do łba zakradł mi się pomysł z weselem pełnym rapsów i dubstepu, dobrych bitów i zajebistego basu... Kooooooompletnie na luzie... :D

Zespół grający jakieś hiciory, które wszyscy znają + disco polo, muzyka przy której wszyscy się bawią najlepiej :D

Choć kiedyś do łba zakradł mi się pomysł z weselem pełnym rapsów i dubstepu, dobrych bitów i zajebistego basu... Kooooooompletnie na luzie... :D

Też kiedyś o tym myślałam xD Ale chyba prędzej zrobiłabym takie ''tradycyjne'' wesele, a np. poprawiny w takich klimatach, żeby goście i tego i tego zasmakowali :D

nie chciałabym jakiejś dennej orkiestry, jak dla mnie to już "staromodne" i nie wyobrażam sobie czegoś takiego zupełnie.

chyba, że byłby to fajny, nowoczesny zespół, potrafiący grać ciekawe covery. sama nie wiem...

Byłam na bardzo różnych weselach,nie tylko w kraju. Goście bawili się przy orkiestrze młodzieżowej,  na innym gości zabawiał DJ, na jeszcze innym bawiono się przy płytach, radiu itd. Wszystko zależy od samych gości, ich poczucia humoru i ewentualnie dobrym tzw.wodzireju,chociaż dzisiaj może już nie modnym.