Jump to content
Marcinox

Kraje egzotyczne

Recommended Posts

Co sądzicie o krajach egzotycznych? Warto się tam wybrać? Może jesteście miłośnikami takich krajów? Czy może takie klimaty na wakacje Wam nie odpowiadają?

Zapraszam do dyskusji :D

Hmm no kraje egzotyczne są bardzo popularne. Co roku sporo Polaków wyjezdża na urlopy i wypoczynek do nich. Myslę,że warto odwiedzić takie kraje , jest to niezapomniane wrażenie , wrecz do końca życia. Najlepszymi krajami są Egipt , Tunezja, Cypr .. dodatkowo Karaiby , Hawaje. Możemy poznać inne obyczaje, zasmakować nowych , nieznanych nam potraw.. same plusy przemawiające za taką wycieczka :)

Ja zawsze chciałem zwiedzić kraję: Meksyk, Australię, Argentynę, RPA, Karaiby, Hawaje i wiele wiele więcej... Zawsze gdy oglądam Wojciecha Cejrowskiego w programie Boso przez świat to mu zazdroszczę :)

Uwielbiam takie kraje egzotyczne. Najbardziej chciałbym odwiedzić Hawaje :) Myślę, że taki wypoczynek w takich krajach dobrze by wpłyną na człowieka i jego samopoczucie :)

Dla mnie by tam było za gorąco :P chciałbym zwiedzić Japonię, poświęcić kilka dni na duże miasta takie jak Tokio czy Jokohama, a potem ze dwa tygodnie na poznanie tradycji poprzez zwiedzanie małych miasteczek i wysepek, gdzie ludzie wciąż żyją według tradycji

W dniu 10.04.2011 o 12:28, Marcinox napisał:

Co sądzicie o krajach egzotycznych? Warto się tam wybrać? Może jesteście miłośnikami takich krajów? Czy może takie klimaty na wakacje Wam nie odpowiadają?

uwielbiam ciepełko, pot spływający po plecach, pachnące kremy z filtrem, które rozpuszczają się w morzu, okulary słoneczne i zimne napoje. powinnam się przeprowadzić...

życie w kraju, w którym ok. 8 miesięcy jest zimno (ja marznę nawet przy 20 stopniach) sprawia, że marzę o leżeniu na plaży. do tego kocham palmy! 🌴

mam w planach: Dominikanę, Malediwy i Tajlandię. w tym roku wybieram się do Turcji, a gorąco mogę polecić Cypr.