sfr 0 Posted August 28, 2011 Report Share Posted August 28, 2011 hmm aktualnie chyba Żubr. wcześniej Perła Chmielowa, lubię Tatrę. nie jestem piwoszem, ale od czasu do czasu wypiję. no i nie kumam jak można pić piwo na kaca, rozumiem że to może być coś pysznego, ale ja dzień po nie nadaje się do żadnego alkoholu. Link to post
Frodeck 4 Posted September 7, 2011 Report Share Posted September 7, 2011 Żubr, Perła Export, Łomża Export :) Link to post
Prophet 1 Posted September 7, 2011 Report Share Posted September 7, 2011 Złocisty nektar bogów uwielbiam pod każdą postacią jaka trafi w moje ręce, ale szczególne uwielbienie mam dla Carlsberga, Heinekena i Millera, zaś z polskich, to do Warki, Tyskiego i mojego regionalnego Lecha :D Link to post
alexa__a 2 Posted September 8, 2011 Report Share Posted September 8, 2011 Desperados bezapelacyjnie :D następnie warka, heineken i carlsberg. Link to post
livertos 0 Posted September 8, 2011 Report Share Posted September 8, 2011 hmmm Leszek i Desperados to bez żadnego .... Link to post
klara 2 Posted September 8, 2011 Report Share Posted September 8, 2011 Ostatnio moje serce podbił Gingers. Smakuje podobnie do Redd's-ów. Na babskie spotkanie przy piwie w sam raz. Link to post
comewithme 0 Posted September 17, 2011 Report Share Posted September 17, 2011 Redd's, Desperados, ewentualnie Warka, chociaż trochę za szybko zbija mnie z nóg :D Link to post
Jacqueline 20 Posted April 11, 2012 Report Share Posted April 11, 2012 Ostatnio najbardziej podchodzi mi trybunalskie. Lubelskie piwo zdecydowanie najlepsze, przez te wszystkie lata raczyłam się zwykłą perełką. Link to post
T85 95 Posted April 12, 2012 Report Share Posted April 12, 2012 No ja jestem miłośnikiem Żywca a szczególnie 0,3 jego :P Link to post
Koleszko 204 Posted April 13, 2012 Report Share Posted April 13, 2012 Teraz nie jestem już tak wybredny, ma być po prostu zimne i w butelce. A no i żeby to przypadkiem warka nie była, bo za gorzkie dla mnie... Link to post
carolynn 84 Posted May 1, 2012 Report Share Posted May 1, 2012 Ogólnie nie przepadam za piwem. Ale jeśli już mam je pić, to wybieram raczej Desperadosa. Link to post
Reo-Cooker 4 Posted May 1, 2012 Report Share Posted May 1, 2012 Ja lubię większość :D Desperadosy i reddsy również, a oprócz nich Tyskie, Żywca, czasami Harnasia (jak ktoś kupi i z musu, sam nie kupuję), okocim zielony i oczywiście... Carlsberg :) Link to post
eXmate 62 Posted May 1, 2012 Report Share Posted May 1, 2012 Koleszko grzeszysz xD. Warka czerwona to jedne z najlepszych piw :D. Pozostaje jeszcze Żywiec, Tyskie, Żubr (zielony), Carlsberg, Heineken, Lech, Harnaś, Tatra (Żółta) nawet Leżajsk czasem przejdzie ;P no i Perła rzecz jasna :D. Link to post
sekundka 117 Posted May 1, 2012 Report Share Posted May 1, 2012 Carlsberg, Harnaś, Żubr, Desperados, Wiśnia w Piwie, Corona i różne inne się wypije oprócz Tyskiego, Żywca i im podobnych. Ogólnie to wolę wino, miód pitny czy jakieś whisky ;) Link to post
Lexis 15 Posted May 2, 2012 Report Share Posted May 2, 2012 Nie przepadam, ale mogę wypić Desperadosa, Heinekena i różne smakowe, niepasteryzowane wynalazki. Zwłaszcza noteckie ciemne. Link to post
AlreadyUnloved 2 Posted May 6, 2012 Report Share Posted May 6, 2012 każde dobre piwo jest dobre ;) Link to post
sparqe 10 Posted May 6, 2012 Report Share Posted May 6, 2012 każde dobre piwo jest dobre ;) w odpowiednim towarzystwie każde piwo jest dobre. margot1616 1 Link to post
Wyeliminowany 17 Posted May 6, 2012 Report Share Posted May 6, 2012 Kiedyś piłem lecha, przepiłem się. Później tyskie, przepiłem się. Następnie harnaś, przepiłem się... teraz jakoś bardzo smakuje mi Kasztelan niepasteryzowany. Link to post
trus 208 Posted May 27, 2012 Report Share Posted May 27, 2012 SOMERSBY <3 :sweet: Mrs_Misery 1 Link to post
sekundka 117 Posted May 27, 2012 Report Share Posted May 27, 2012 Lech Shandy jest pyszny. Link to post
Anubis 121 Posted May 27, 2012 Report Share Posted May 27, 2012 Harnaś, Tatra, Okocim mocne, Kasztelan Niepasteryzowany, ale przede wszystkim - Perła. :sweet: Link to post
Dev 295 Posted May 30, 2012 Report Share Posted May 30, 2012 Perła- 3 rodzaje. Lech. Calsberg. Tyskie. Link to post
margot1616 73 Posted June 26, 2012 Report Share Posted June 26, 2012 w odpowiednim towarzystwie każde piwo jest dobre. O to to ;) Link to post
Mrs_Misery 220 Posted June 27, 2012 Report Share Posted June 27, 2012 Ostatnio wróciło do mnie piwo z sokiem, no i niezastąpiony Carlsberg. Link to post
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now