Jump to content

Jakie piwo lubicie :P


Guest Anonymous

Recommended Posts

hmm aktualnie chyba Żubr. wcześniej Perła Chmielowa, lubię Tatrę.

nie jestem piwoszem, ale od czasu do czasu wypiję. no i nie kumam jak można pić piwo na kaca, rozumiem że to może być coś pysznego, ale ja dzień po nie nadaje się do żadnego alkoholu.

Link to post
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 3 weeks later...

Koleszko grzeszysz xD. Warka czerwona to jedne z najlepszych piw :D. Pozostaje jeszcze Żywiec, Tyskie, Żubr (zielony), Carlsberg, Heineken, Lech, Harnaś, Tatra (Żółta) nawet Leżajsk czasem przejdzie ;P no i Perła rzecz jasna :D.

Link to post
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.