Skocz do zawartości
Gość Anonymous

Jakie piwo lubicie :P

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie :P

Ja np. Żurba, harnasia , żywca, Stronga -ale jak nie ma to wypije cokolwiek :lol-sweat:

Ostatnio wypiłam Desperados całkiem dobre piwo dla słabych ale dla mnie za słabe :D

Ja wole kwas chlebowy. Podobny w smaku a lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio straszny kombinator się zrobiłem... :D Przerzuciłem się na piwa z mniejszych browarów. No może wyjątkiem jest jeszcze mój ukochany browar Amber <3

Z gatunków to ostatnio króluje białe, pszeniczne i jasne lagery :)

Z ulubionych piw konkretnie, to będzie Po Godzinach (rzecz jasna cherry milk stout), Żywe, Johannes.

Ja też lubię kwas. :)

Bo mogę go legalnie pić i kupić. 

U mnie w mieścinie, zawsze legalnie można pić piwo :D tylko trzeba wiedzieć którędy chodzić :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zazdroszczę Wam wyboru piw regionalnych/rzemieślniczych, polskie supermarkety zadziwiają mnie pod tym względem. Tutaj dystrybucja tych browarów o dziwo nie jest tak dobrze rozwinięta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żywiec APA jest świetny, polecam każdemu :) A na drugim miejscu pewnie będzie noteckie ciemne. Za lagerami ogólnie nie przepadam, więc piwka typu Lech, Tyskie, Żubr itp rzadko pijam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś piłem domowej roboty od dziadka kwas chlebowy .. Od śmierci dziadka przestałem nawet kupywać -sklepowy jest dziadowski .

Szczerze to ja i alkoholu nie piję . Bo nie chcę . Jestem czysty. Praca z resztą nie pozwala na picie alkoholu ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi