Jump to content
T85

Katie Melua

Recommended Posts

Katie urodziła się w Gruzji w 1984. W wieku 15 lat Melua wygrała konkurs piosenkarski zorganizowany przez angielski kanał telewizyjny ITV,

Dyskografia Płyty.

The House (2010)

Pictures (2007)

Call Off the Search (2003)

Piece by Piece (2005)

Dyskografia Singli

2003 "The Closest Thing to Crazy"

2004 "Call Off the Search"

2004"Crawling up a Hill"

2005 "Nine Million Bicycles"

2006 "I Cried for You"/"Just like Heaven"

2006"Spider's Web"

2006"It's Only Pain"

2006"Shy Boy"

2007 "If You Were a Sailboat"

2007"Mary Pickford"

2007"What a Wonderful World"

2008 "If the Lights Go Out"

2008"Ghost Town"

2008"Two Bare Feet"

2010 "The Flood"

2010 "A Happy Place"

No to teraz moje pytanie czy kiedyś o niej słyszeliście i czy wam się podoba jej styl muzyczny ??

A mi się ona bardzo podoba i to jak śpiewa i jak wygląda. Po prostu nie mogę znaleźć słabego punktu w niej i troszkę jej wygląd mi przypomina bardziej anielice a ostatnio zwariowałem na punkcie duetu jej z Eva Cassidy

A mnie jakoś nie usypiają a bardziej pobudzają do marzeń i jakoś mi się to podoba jak chcę się zrelaksować i dla mnie jest to bardzo piękna muzyka i na pewno nie jest taka medialna ale trzyma fason bardzo fajny. I mnie cieszy że takie osoby też nagrywają płyty i mają grono swoich fanów, bo to jest w jakimś tam stopniu odskocznia od tej medialnej muzyki

Słucham jej jedynie od czasu do czasu, ale uważam, że jej piosenki są wspaniałe... A już szczególnie "The Flood". Akurat ta piosenka jest moim No. 1 z twórczości Kasi. :)

W sumie ja jednak muszę się pochwalić tym że mam bilet na jej koncert w listopadzie u mnie w mieście. I aby nie było to już na same wieści o tym koncercie wiedziałem że muszę go mieć i może dlatego rzuciłem się na bilety jakieś 30 minut po tym jak były one dostępne do kupna. Ale jakoś nie brałem tych z najwyższej półki a troszkę niżej. Ale na uspokojenie nie była to też zbyt niska półka bo sobie na to nie był bym w stanie pozwolić jakoś :)