Jump to content
Guest Nika

Wymarzone zaręczyny

Recommended Posts

Guest Anonymous

Wyobrażaliście sobie kiedyś jak będą wyglądały wasze zaręczyny?

Kolacja, świece itp. ? Czy może duża impreza cała rodzina i pytanie: Wyjdziesz za mnie? :* Achh... Ja myśle że wystarczałoby żeby chłopak który naprawde chce za mnie wyjść powiedział to szczerze , nie ważne gdzie, z piersionkiem czy bez ważne jest to że ja odpowiem tak :*

ChocolateMousse masz 100 % rację. Po co robić cyrki ? W końcu zaręczam się z nim ,a nie z rodziną. Czy byłby pierścionek czy nie nieważne. A ważne jest to , że spędzilibyśmy ten wieczór (ewentualnie noc :P ) razem :) Może to nawet odbywać się na deszczu ,jak jest zimno ,ale dla mnie najważniejsze będzie to, że on będzie przy mnie i będzie mnie kochał :)

Ale bez pierścionka się nie zgadzam:P

Zresztą, K. podzielił się ze mną swoimi przemyśleniami w kwestii diamentów: otóż, on waża, że jesli facet nie jest w stanie odłożyć na diament dla swojej narzeczonej to "d*pa a nie facet":D Popieram, a co:D

Jeden z moich znajomych zorganizował niesamowite zaręczyny:)

Jego narzeczona marzyła o pewnym koncercie, on zdobył na niego bilety i przed ostatnim kawałkiem wyszedł na scene i poprosił ją o rękę- wyorażacie to sobie :o

Mój znajomy jest muzykiem, więc nie miał problemów z relizacją marzenia :nerd:

To się nazywa romantyczna dusza :)

beatag60 to musiało być piękne :)

Romantyczny mężczyzna nie ma co :) Ja w sumie za podobnymi zaręczynami nie miałabym nic przeciwko. :letssin: Eh..tylko nie było by to możliwe ,ponieważ ten mój zespół już rozwiązany :( Legendaaa.. :)

Guest Anonymous

Trochę będę miał jeszcze czasu na to ale myślę sobie, że góry, zachód słońca i wtedy ^^

Guest Amethyst

No więc : Kolacja we dwoje przy świecach, najlepiej nad morzem, wielki bukiet czerwonych , długich róż i pierścionek z białego złota z diamencikiem i On grający dla mnie romantyczną melodie na gitarze :sweet:

Pomarzyć fajnie jest hehe ...

wymarzone? byle nie przy rodzicach... nie zniosłabym tego, niesamowicie by mnie to skrępowało, poz tym chcę, aby ta chwila była tylko i wyłącznie NASZA.

Ja myśle że wystarczałoby żeby chłopak który naprawde chce za mnie wyjść powiedział to szczerze , nie ważne gdzie, z piersionkiem czy bez ważne jest to że ja odpowiem tak. :kiss: Nic się nie zmieniło od kąd to pisałam :P

Guest Anonymous

Niegdy nie marzyłam o zaręczynach, w sensie, że nie tworzyłam w głowie jakiegoś konretnego ideału, obrazu tej chwili. Wystarczy mi tylko ten odpowiedni facet, któremu powiem tak.

nieważne gdzie, z piersionkiem czy bez
Otóż to, nie potrzebuję jakiś romantycznych scenek, wystarczą mi szczere chęci i chciałabym, żeby pytanie padło w momencie w którym nie będę się tego spodziewać, lubię być zaskakiwana.

Luvuu, mam takie samo zdanie w tej kwestii jak Ty :)

Nie muszę mieć najdroższego pierścionka - nie muszę mieć go wcale. Ważne, żeby te oświadczyny były szczere i wyrażały uczucia które płyną prosto z serca :).

Zawsze chcialam skromnych zareczyn, bez zbednej otoczki. Niestety moje plany nie do konca sie spelnily :)

Mialam zareczyny z cala pewnoscia, piekne i dosc nietypowe. Kreta, plaża, jakis facet grajacy na gitarze, pelno obcych ludzi i on kleczacy przedemna na kolanach pytajacy czy za niego wyjde. Poniewaz nie moge nosic pierscionkow to zamiast pierscionka byla kolia. Z pewnoscia bylo pieknie, ale ja wolalabym skromne w zaciszu domowym.

Guest Nika

W tym roku minie siódma rocznica moich zaręczyn.. a dokładnie 25 grudnia :) tamtego dnia rodzina męża i mąż przyszli do nas do domu. Mój mąż z bukietem róż i oczywiście pierścionkiem zaręczynowym :heart: a mój teść z bukietem róż dla mojej mamy. Mój mąż (a wówczas narzeczony) zapytał się: "Czy wyjdziesz za mnie?" :kiss: wiecie, że to był cudowny dzień.. ale jeszcze bardziej nasz ślub; pobraliśmy się (w dzień moich urodzin) w dwa lata po zaręczynach, w październiku 2005; więc w tym roku będzie piąta rocznica ślubu no i... okrągła urodzin :oops:

Ja już mam zaręczyny za sobą. Szczerze? Były dość nietypowe i zupełnie inne od moich wyobrażeń, ale z perspektywy czasu jestem zadowolona - taka chwila tylko między mną a Nim.

Kieeeedyś myślałem o jakimś big suprajsie fokle, że szał na pół miasta. ,,Pierwsze" zaręczyny mam już za sobą, były bardzo nietypowe... Dlatego będą jeszcze poprawiny. I raczej nie z boomem. Ot, kameralnie, we dwójkę, jakoś romantycznie... Nie będę zdradzał zbyt wiele, niech ma jakąś malutką niespodziankę. :)

Najważniejsze w zaręczynach jest to, by były te dwie osoby, ktore się kochają. Nie miałam zaręczyn z jakąś wielką hecą, byliśmy tylko my, wieczorkiem. Miło, romantycznie, takich chwil się nie zapomina:D

Ja mam kilka takich... fizji :) Sami w jakimś fajnym miejscu, sami na plaży (niekoniecznie jakaś ibiza czy majorka- polskie morze podczas zachodu.wschodu? super!). Nie chce żeby była to nie wiadomo jaka droga sytuacja, po prostu. Wyjątkowa :)

Na pewno chciałabym, by było to dla mnie totalnym zaskoczeniem i niespodzianką. Wymarzone zaręczyny, to zaręczyny nad morzem, przy wschodzie słońca, na plaży. Ale wiadomo, że w życiu nie wszystko dzieje się tak, jakbyśmy tego chcieli. :)