Skocz do zawartości
Andriskos.pl kończy swoją działalność Więcej informacji... ×

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznaje się bez bicia że jeszcze jej nigdy nie jadłem i nie wiem czy lubię. Ale zapewne przyjdzie i na to czas aby spróbować i wtedy powiem czy mi smakuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lasagne miażdży umysły i kubki smakowe! :D Najlepsza jest domowa, po prostu niebo. Z kupnych, lubię tą z Biedronki, acz koniecznie tą mięsną, a nie serową. Serowa jest bezsmakowa jak dla mnie. W restauracji kupiłem tylko raz, i chyba nigdy więcej się mimo wszystko nie skuszę, bo dostałem kawałki pływających makaronów w sosie pomidorowym z mięsem mielonym, a nie lasagne. I uprzedzenie chyba zostanie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę bez skromności powiedzieć, że jak dotąd zrobiłam 3 wszystkie były genialne.

Za godzinę u Ciebie będę, ze wszystkimi składnikami *Q* !

I FUCKIN' LOVE LASAGNE ! Każdą, kupną, domowa, restauracyjną, kradzioną, cokolwiek :D !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwielbiam. Nie dość, że proste danie to i bardzo sycące. Nie jestem zwolenniczką kupnych lasagne, zdecydowanie wolę sama zrobić w domu. Zazwyczaj robię makaron domowy, bo kupny jest dosyć drogi. ._. Podsmażam na patelni cebulkę lub czosnek, dodaję mięso, następnie pomidory lub koncentrat pomidorowy. Na koniec przyprawiam. Potem warstwami układam na przemian płaty makaronu i mięso. Robię także sos beszamelowy, który dodaję między warstwami i polewam na starty na wierzchu ser. Pychota. (;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi