Jump to content
Marcinox

ekino.tv

Recommended Posts

Znalazłem stronkę z filmami online, nie trzeba ściągać, tylko po prostu włączasz i oglądasz to co sobie ze chcesz :)

Polecam.

Czekam na wasze opinie tej strony.

http://ekino.tv

tak, ale ta strona jest płatna:)

O.o gdzie Ty widzisz coś płatnego?

wpisujesz w szukaj nazwę filmu i oglądasz, bez rejestracji i bez jakiegokolwiek płacenia... Jeśli masz zmienne ip w necie to za nic nie płacisz tylko reset neta i jedziesz dalej :]

Ze stronami które oferują filmy online różnie bywa, a to jakość do du*y, a to przycina, a to płacić trzeba. Osobiście używam strony która omija limity megavideo ( bogu dzięki), jednak lubię też tak "staromodnie" ściągnąć coś na dysk.

to jakość do du*y, a to przycina, a to płacić trzeba.

1. Nikogo nie zmuszam.

2. W większości jest coś takiego jak znajdujący się drugi film pod spodem z lepszą jakością, wystarczy

rozejrzeć się dobrze ;)

dobrze dobrze, innym się być może przyda Twoja rada :]

też tak myślę ;)

Ja bardzo lubię akurat oglądać kiniepecetowiec i to jest to samo co tam tylko że bez płatne . Minusem jest ten słynny limit ale ja mam na niego sposób przez odśwież i z 50 minut nawet się 8 minut robi :P

Od bardzo dawna jestem zarejestrowany na ekino i nigdy za nic tam nie płaciłem, a bywały dni że cały czas oglądałem tam filmy bez żadnego premium-sremium. 

Kiedyś było fajne, a teraz po przeróbkach jest fajniejsze i bardziej praktyczne, łatwiej się tam znaleźć a baza filmów jest ogrooomna. Rzadko się zdarza że nie ma filmu którego szukam. 

Można wykupić  premium, ale komu to potrzebne..? Nigdy nie czekam dłużej niż 5 minut na naładowanie filmu. 

W dniu 24.03.2019 o 03:31, Olus napisał:

Ja oglądam na :

http://****

bez rejestracji.

Olus na pw daj namiary stronki, gdyż jam miłośniczka oglądania filmów na tablecie w wyroku ☺️

A w ogóle to sam tytuł tematu jest reklamą strony 🤣

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.