Jump to content
karolinat

Samochód Twoich marzeń

Recommended Posts

Nyguś, dostrzegam coraz więcej podobieństw :D masz plusa za te niemiecki fury ;D 

Samochód marzeń... Hmm... Dużo tego, dobrze by było wozić dupsko jakąś lochą serii 7. A że nowe już nie mają tyle uroku, stawiam na E38, 3.5 już by mi wystarczyła. Ale że lubię też balans na krawędzi, do przyszłego roku mam nadzieje odłożyć wystarczająco szmalu na:

Mercedes-Benz-Amg-C63-Black-Series.jpg

Nyguś, dostrzegam coraz więcej podobieństw masz plusa za te niemiecki fury

Kamiś no cóż "dusze dualne" ;p A tak serio no niemieckie auta są najlepsze, uwielbiam też audi, ale np japończyki też są nie do zdarcia ;p

Jak byłem małolatem to w NFS zawsze śmigałem Ferrari F50 ;) Teraz to raczej coś z amerykańskich - Lincoln Continental albo Plymouth Barracuda - bardzo lubię tę amerykańską stylówę lat 60 i 70. A tak patrząc realnie to przymierzam się i odkładam na kupno nowej Mazdy 3, która też jest wizualnie przepiękna, a przy tym nie jakoś zabójczo droga.

Taki jaki od podstaw złożyli fachowo dla Toma Hanksa-koszt to ok 300 tys.Jedyny i niepowtarzalny składany na bazie części z tych pierwszych modeli i oczywiście + drogie dodatki typu-tapicerka wykonana przez specjalną firmę genialnie,przyciski jakieś w formie klawiszy od maszyny do pisania(on jest fanem starych maszyn)...

5a2264959c32f_o_full.jpg

carlex-fiat-126-tom-hanks-23-770x440.jpg