Jump to content
Zagadka

FilmWeb

Recommended Posts

Korzystacie może z tej strony? może macie tam założone koto? Ja od jakiegoś czasu regularnie korzystam z tej strony głównie po to aby wyszukać jakiś ciekawy film do pooglądania ale także aby sprawdzać kiedy są premiery danego filmu lub aby wyszukać soundtracku z filmu lub zobaczyć obsadę.

Korzystam i mam konto, ale nie biorę udziału w dyskusji. Jak widzę te chamskie komentarze to mi się odechciewa jakichkolwiek uwag. Ale na wyszukanie filmu jest dobry ten portal.

Często wchodzę, tak jak pozostali m.in. w celu sprawdzenia recenzji ale konta nie posiadam.

dokładnie, z tym że ja konto posiadam i czasem zdarzy mi się ocenić jakiś film.

raz tylko weszłam w dyskusje bo nie rozumiałam krytyki na temat pewnego serialu.

Znam od dawna; konto mam od dawna, acz używam go dopiero od jakiegoś czasu. Ocenianie filmów głównie ze względu na to, że pojawiają się propozycje, które a nóż będą udane. A użytkowanie serwisu samego w sobie? Praktycznie tylko do recenzji, bo i mam dostęp do wielu filmów, acz znanych (a czasami nawet i nieznanych) mi tylko z tytułu. ;)

Nie mam tam konta, ale często wchodzę poczytać opinię na temat filmu który chcę obejrzeć, albo na temat aktorów.. :) Moje odczucia po filmie nie zawsze są takie, jak pisali ludzie na Filmwebie, dlatego się nimi nie kieruję przed seansem :)

W dniu 20.12.2012 o 16:38, Luvuu napisał:

Macie tam konta?

posiadam.

Piszecie recenzje obejrzanych filmów, wystawiacie im oceny?

zawsze wystawiam oceny, nie zdarzyło mi się jeszcze pisać recenzji.

Zdarza wam się czasem wejść na ten portal w celu przejrzenia opinii na temat danego filmu?

prawie zawsze, przed każdym filmem sprawdzam ocenę i komentarze.

Czy często są one zbieżne z waszymi wrażeniami po obejrzeniu danej produkcji?

różnie bywa, zależy od filmu.

Czy uważacie, że takie portale są przydatne wielbicielom kina? Jeśli tak, dlaczego?

jak najbardziej. uwielbiam ten portal. zamiast zapamiętywać, czy zapisywać tytuły filmów, które chcę obejrzeć - mam je tam w takiej kategorii. poza tym jeśli nie jestem pewna czy coś oglądałam, wpisuję tytuł i już wiem. same plusy, polecam.

😉

Na filmwebie od:
1 września 2010

Często używam tej strony. Szczególnie przydaje mi się podczas oglądania filmów, jeśli nie znam aktora, albo ciekawy jestem obsady, to na telefonie szybciutko wchodzę na filmweb i to sprawdzam. Albo dla ciekawostek :] 

Nie kolekcjonuje tam znajomych, bo to głupota, ale często komentuje, dziele się swoimi spostrzeżeniami i pomysłami...zaliczyłem też kilka kłótni. 

Faaajna stronka. Przydatna. 

Konta nie mam, ale czasem wejdę, aby poczytać opinie o filmie, który chcę obejrzeć, a nie wiem czy warto tracić czas. Czasem też szukam, jak nazywał się aktor, który grał w danym filmie. Ogólnie strona przydatna, ale jakoś nigdy konta nie zakładałam. 

korzystam i mam konto głównie po to żeby szukać jakiś nowych filmów lub zaznaczyć te, które już oglądałem żeby nie tracić czasu na oglądanie tego samego 2 raz.

Nie mam konta, ale w sumie może założę. Póki co zdarza mi się wchodzić, czytać recenzje, sprawdzać oceny, ale rzadko się nimi kieruję. Czytam bardziej z ciekawości, bo kto wie, może mnie akurat film przypadnie do gustu.