Jump to content
Frodeck

Wzmocnienie kondycji

Recommended Posts

Jako że sporo osób ćwiczy przeróżne sporty to chciałbym zapytać czy macie jakieś sprawdzone sposoby na zwiększenie kondycji i ogólnej wytrzymałości na wysiłek. Mam zamiar zapisać się do NSR, ale żeby tam się dostać muszę przejść testy kondycyjne których trochę się boję :P

Share this post


Link to post

Siłownia? Człowiek jasno wyraził się, że chodzi mu o kondycję, a nie siłę.

Autorze, masz szczęście z dwóch powodów. Po pierwsze interesuję się troszkę sportem, po drugie jestem na kontrakcie w NSR. Najtaniej i najprościej wzmocnisz swoją kondycję biegając - niezależnie czy sprinty, interwały czy długie dystanse. Pamiętaj, że robisz to dla siebie (niżej wyjaśniam czemu).

Do NSR możesz startować w każdej chwili. Zakładam, że nie przeszedłeś obowiązkowej służby wojskowej? Jeśli tak, czeka Ciebie kilku miesięczna szkółka przygotowywawcza - tam zrobią z Ciebie nieopierzonego orzełka, a przy tym nieźle zapłacą ^^ Nie wiem, czy po takiej szkółce musisz przechodzić egzaminy, czy już masz gwarantowany kontrakt. Egzamin sprawnościowy mało kto oblewa. Prawda jest taka, że niewiele osób zgłosiło się do tej formacji (NSR to klapa). Biorą prawie każdego, ale polecam - świetna przygoda. Gdybyś miał jakiekolwiek pytania, wal na PW.

Share this post


Link to post

ja poprawiłam sobie kondycję tym, że od roku na 6 piętro wchodzę nogami, nie windą. schodzę również. nogi mam teraz mniam mniam i kondycja mi się poprawiła.

rower, spacery też są wskazane. biegać nie lubię, ale to chyba najkorzystniejsze. 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.