Jump to content
Frodeck

Gry online :)

Recommended Posts

gracie w takie cusie w internecie? ja ostatnio się wciągnąłem we flameracera, podaje link dla chętnych :)

http://flameracer.pl/

A może Wy grywacie w tego typu gry i możecie coś polecić?

Share this post


Link to post

Rzadko gram w gry online, w takie długodystansowe to wcale chyba nigdy nie grałam, chociaż nie, w gimnazjum z dziewczynami grałyśmy sobie w taką mało popularną grę, ale szybko nam się znudziło :P A tak to czasem, z Devem pogram w coś na kurniku albo na wyspiegier w jakąś grę multiplayer. Nic poza tym. ;)

Share this post


Link to post

Ja zacząłem ostatnio grać w Rising Cities. Budujesz w niej własne miasto i nim zarządzasz. Według mnie ma fajną grafikę i nawet dużo osób w nią gra, więc nie ma wrażenie ze jesteś tylko sam :D.

Share this post


Link to post

Jeśli chodzi o gry online przez przeglądarkę to tylko kurnik i wyspagier.

Swego czasu grałem w Hero Zero, byłem nawet polskim adminem tej gry, ale zrezygnowałem z braku czasu no i zaczęło mnie to trochę nudzić.

 

Ostatnio z kumplem dość dużo gramy w Counter Strike 1.6 i SA:MP. Ale to już nie na przeglądarkę ;)

Share this post


Link to post

W te wszystkie via www przestałem grać kończąc gimbazę, ogame i taka w której byłem cowboy'em. W szkole średniej zaczęła się nowa era haxballa, mieliśmy na nią swojego czasu taką zajawkę że przesiadywaliśmy przy niej każdą przerwę i nie tylko przerwę w bibliotece szkolnej, a sama ta gra stała się naszą ikoną jeśli chodzi o wspomnienia ze szkolnych lat. Ja jestem od której jestem uzależniony po dziś dzień. Jeśli mam wolną chwilę i siedzę przy komputerze to już nawet bezwarunkowo wchodzę na haxball.com i bitą godzinkę steruję kulką i staram się strzelić gola, polecam wszystkim. Wracając z pracy o tej porze nawet chętnie jeszcze przed spaniem rozegram sobie jakiś meczyk, czy dwa.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.