Jump to content
Frodeck

Gry online :)

Recommended Posts

gracie w takie cusie w internecie? ja ostatnio się wciągnąłem we flameracera, podaje link dla chętnych :)

http://flameracer.pl/

A może Wy grywacie w tego typu gry i możecie coś polecić?

Rzadko gram w gry online, w takie długodystansowe to wcale chyba nigdy nie grałam, chociaż nie, w gimnazjum z dziewczynami grałyśmy sobie w taką mało popularną grę, ale szybko nam się znudziło :P A tak to czasem, z Devem pogram w coś na kurniku albo na wyspiegier w jakąś grę multiplayer. Nic poza tym. ;)

Ja zacząłem ostatnio grać w Rising Cities. Budujesz w niej własne miasto i nim zarządzasz. Według mnie ma fajną grafikę i nawet dużo osób w nią gra, więc nie ma wrażenie ze jesteś tylko sam :D.

Jeśli chodzi o gry online przez przeglądarkę to tylko kurnik i wyspagier.

Swego czasu grałem w Hero Zero, byłem nawet polskim adminem tej gry, ale zrezygnowałem z braku czasu no i zaczęło mnie to trochę nudzić.

Ostatnio z kumplem dość dużo gramy w Counter Strike 1.6 i SA:MP. Ale to już nie na przeglądarkę ;)

W te wszystkie via www przestałem grać kończąc gimbazę, ogame i taka w której byłem cowboy'em. W szkole średniej zaczęła się nowa era haxballa, mieliśmy na nią swojego czasu taką zajawkę że przesiadywaliśmy przy niej każdą przerwę i nie tylko przerwę w bibliotece szkolnej, a sama ta gra stała się naszą ikoną jeśli chodzi o wspomnienia ze szkolnych lat. Ja jestem od której jestem uzależniony po dziś dzień. Jeśli mam wolną chwilę i siedzę przy komputerze to już nawet bezwarunkowo wchodzę na haxball.com i bitą godzinkę steruję kulką i staram się strzelić gola, polecam wszystkim. Wracając z pracy o tej porze nawet chętnie jeszcze przed spaniem rozegram sobie jakiś meczyk, czy dwa.