Skocz do zawartości
Zorina

Michael Jackson

Rekomendowane odpowiedzi

Uznawany przez wielu ludzi za króla popu. Świetne piosenki + jego taniec. Mieszanka wybuchowa. Narobił w swoim życiu dużo wokół siebie namieszania.I pozytywnego i mniej pozytywnego. Jednak w ostatnim czasie Michael zachorował .Jego stan zdrowia jest nieciekawy.Jeszcze jego ciało się sypie.Chyba nie musze mówić czemu. Ma ogromne długi z których będzie mu ciężko wyjść o ile mu się w ogóle uda. A co Wy sądzicie o tym wszystkim? Uda mu się z tego wybrnąć? Jak myśliie czy warte były te liczne operacje ,które teraz doprowadziły, że Micheal poprostu się sypie? A co o jego muzyce ,tańcu sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Typ jest chory ale kiedyś dobre hiciory robił :)

np. billy jean, i ten jego dancing :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

faktycznie koleś zepsuł sobie reputacje ;>

nie przepadam za takim talentem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z.a.j.e.b.i.s.t.y!!!!

Muzyka i taniec - boskie!

Billie Jean, Thriller, Bad, Dangerous, Smooth Criminal i inne, super!

Dokładnie zgadzam sie z tym, super jest i takim go zapamiętam. ^^"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Znam kilka piosenek, nie lubiłem jego muzyki. Nie miałem nic do niego, jako człowieka - jakoś mało mnie interesuje, co robił sam ze sobą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Amethyst
Z telewizji i z prasy :D

To rzeczywiste wiarygodne źródło....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z telewizji i z prasy :D

Może sformułujmy pytanie inaczej. Czego nie wiesz z telewizji i bzdurnych gazet vide Fakt? Rozumiem, że sam nie jesteś w stanie wykreować swojego własnego zdania na dany temat. Niedobrze, w takim przypadku już mi Ciebie trochu szkoda. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za muzykę go szanuję. Nie będę oceniać jego życia prywatnego. Tak naprawdę ciężko mi go oceniać, bo gÓwno o nim wiem, i nigdy się nim nie interesowałam. A większość skandali mogła być na siłę. Czego sie przecież nie robi dla sławy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piosenki świetne. Głos ma cudny. Taniec bezbłędny. Wiele wprowadził do muzyki. Wiele osób się na nim wzoruje tudzież nawet go kopiuje. Jest autorytetem dla naprawdę wielu dzisiejszych 'gwiazd'. Po pierwsze- takiemu człowiekowi należy się przede wszystkim szacunek. Za to co osiągnął. Za to wniósł.

RIP :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak, nie słucham jego piosenek i interesowało mnie jego życie.

I pewnie u wielu osób tak było przed jego śmiercią.

On umarł i nagle wiele ludzi stało się jego fanami, żałosne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jego muzyka mnie tak bardzo nie interesowała ,ale za życia i po śmierci jest dla mnie ciekawą osobą pod względem psychologicznym i socjologicznym.

Nieszczęśliwy człowiek skrzywdzony przez swoją rodzinę i media.

Te ciągle operacje plastyczne świadczą o tym że nie potrafił zaakceptować i pokochać samego siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

znam dużo jego twórczości, bo u mnie w domu czasem się słuchało. lubię "Smooth Criminal", "Beat It" i "Dirty Dianę" najbardziej. "They don't care about us" też robi na mnie zawsze wrażenie. co do jego osobowości to bardzo złożona postać była. oglądałam film o jego osobie po śmierci, wydawał się być w porządku we współpracy z choreografami i tancerzami.

:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi