Jump to content
Sign in to follow this  
Obcy

Znalazłeś bubla - pisz

Recommended Posts

Jezu, jak to forum dziwnie teraz wygląda. Ale może i do tego się przyzwyczaję. Buble są takie, że nie wiem, czy można zmienić język to raz. Wolałabym wszystko po polskiemu. Dwa- sb ch***we, za wąskie, mało postów widac, co mi sie nie podoba. ^^ Ale dobrze, ze na górze w sumie ;) A reszty jeszcze nie ogarnełam, dam znać. :)

Ja znalazłem. W sb jest. Jeżeli ze strony głównej wejdzie się na inną dowolną a później użyje przycisku wróć lub backspace to pole wiadomości do wysłania w sb będzie zapełnione ciągiem znaków, co de facto nie powinno mieć miejsca.

KolorowaMamba & Pyskata - nie żebyście nie widziały ale w menu jest przycisk Shoutbox wystarczy kliknąć. Tam jest on znacznie większy.

Edited by Obcy
Eeee, ja nie mam tego bubla z sb.

Witam na nowym stylu ,nie pamięta ani loginu mego ani hasła , wyskakuje okienko puste , do naprawy to jest Adam ok. :help:

A i na głównej stronie nie są podświetlone tematy , dopiero po najechaniu na dział też to jest do zrobienia.

Ok co do tych ukrytych postów to tak ,zmieniłem styl i są widoczne ,a co do hasła i loginu też jest sposób ,w okienku nie wyswietli ,to klikam zaloguj i wywala na 2 stronę i tam pamięta klikam loguj i pasi. Chyba zmienie już liska na tego 8,0 . :P