Jump to content
T85

Najgorsze potrawy ???

Recommended Posts

Nie zjem nigdy w życiu potraw w których są grzyby i samych grzybów, najgorsze co zjadłem to chyba żdżownica jak byłem mały i nieświadomie rosół z gołębia.

A ja tam wybredny nie jestem i jak coś nie zjem tylko robali ani żadnych owoców morza i tym podobnych badziewi xD

Podroby są pyszne...

A ja nie zjadłbym żadnej potrawy z warzyw i owoców oraz mleka i przetworów mlecznych.

Sam zapach warzyw sprawia że robi mi się słabo. Wolałbym zdechnąć z głodu, albo jeść robaki niż zjeść warzywka z patelni albo gotowane na parze. Brrrr. Co do owoców, to kiedyś próbowałem je jeść, ale po prostu mi nie smakują, są fuj. A mleka mój organizm nie toleruje i mam do niego takie obrzydzenie że głowa mała. Nie potrzebuje środków przeczyszczających, wystarczy kieliszek mleka.

Czego nigdy w życiu nie zjem... Z tego co próbowałam już - pierogi z mięsem (nie ruszę, trauma z dzieciństwa nie pozwala :D), kanapka z masłem - od urodzenia odruch wymiotny xD

Poza tym wszelkie podroby, ślimaki, robaki itp. w moim przypadku odpadają :P

No robaków to chyba nikt by nie zjadł, ale kanapki z masłem? albo pierogów z mięsem - jeśli jeszcze samemu się to zrobi? - toż to poezja. Hmmm... ale gusta bywają bardzo różne :) u mnie jeszcze dochodzi surowy tatar z surowym jajkiem - obrzydlistwo - jak dla mnie. :)

No robaków to chyba nikt by nie zjadł

Czemu nikt? Są przecież jadalne robaki i niektórzy jedzą ;)

ale kanapki z masłem

Dla każdego to dziwne, jak byłam malutka i mi dawali kanapki z masłem to od razu zbierało mi się na wymioty, dziwne ale prawdziwe :D

A pierogi, kiedyś się zatrułam jak jadłam u kogoś i przez to jestem uprzedzona i nie ruszę. Za mięsem też ostatnimi czasy średnio przepadam więc :P

Tatara też bym chyba nie zjadła ;P Chociaż może kiedyś spróbuję :)