Jump to content

Recommended Posts

Maluję od dziecka ale staram się do tego przykładać ostatnio, ten obraz jest pierwszym po długiej przerwie. Niedociągnięcia są jak i dużo innych błędów aczkolwiek ... To pierwszy z wielu za jakie mam zamiar się wziąć, odświeżając malarstwo.

post-1286-0-31774700-1331275249_thumb.jp

kojarzy mi się to z malowidłem w jakiejś grocie ... fajny efekt byłby z tego gdybyś popracowała trochę nad tą półkulą czarną - ogólnie robi pozytywne wrażenie przedstawienie nocy i dnia może nawet dobra i zła, pracuj dalej

Nie no wystarczy trochę pobawić się światłocieniem i wybrać kilka różnych ołówków dla lepszego efektu 'kreski' i będzie całkiem fajnie. A próbowałaś kiedyś może coś rysować węglem? Tutaj dopiero jest pole do popisu z 'szarościami' :D

Nie no wystarczy trochę pobawić się światłocieniem i wybrać kilka różnych ołówków dla lepszego efektu 'kreski' i będzie całkiem fajnie. A próbowałaś kiedyś może coś rysować węglem? Tutaj dopiero jest pole do popisu z 'szarościami' :D

Swojego czasu a może i zdarza mi się nadal, lubiłam mieć "swój styl" właśnie przez to że moje prace były ubogie w światłocienie, wszystko było lekko naciągane ale ruszało wyobraźnie, nigdy nie lubiłam rysować równych konturów, równych pni, słońć, coś musiało przykuć uwagę - że jest nie tak - węglem rysowałam, pastelami też ale na razie nie wracam do tego :P Może za jakiś czas.

Jest coś w tych rysunkach, coś bardzo fajnego. ;) to dobrze że masz swój styl. Z amatorską oceną sztuki miałam do czynienia tylko podczas matury, więc do krytyka mi daleko, ale i tak ośmielę się stwierdzić, że masz potencjał, który warto rozwijać ;) Jak sama widzisz po komentarzach, podoba się ;))

Jest coś w tych rysunkach, coś bardzo fajnego. ;) to dobrze że masz swój styl. Z amatorską oceną sztuki miałam do czynienia tylko podczas matury, więc do krytyka mi daleko, ale i tak ośmielę się stwierdzić, że masz potencjał, który warto rozwijać ;) Jak sama widzisz po komentarzach, podoba się ;))

Jasne, wrzuciłam to tutaj żeby podzielić się tym co JUŻ potrafię a czego jeszcze nie, być może ktoś podsunie mi pomysł co zrobić żebym szła w lepszym kierunku nim sama do tego dojdę. Jak na razie staram się łykać wszystkiego jak najwięcej, żeby stworzyć coś "swojego" nie kalkując innych.

Woooow. Dlaczego nie widziałam tego tematu wcześniej?! Wiedziałam, że lubisz malować, ale nie myślałam, że aż tak dobrze ci to wychodzi. No Mizeria, jestem pod mega wrażeniem!