Jump to content
sfr

Czy słuchacie swego partnera?;-)

Recommended Posts

Guest Amethyst

My kobiety często narzekamy,że mężczyźni nas nie słuchają. A czy my słuchamy ich?Co z jego hobby i zainteresowaniami czy staracie się je zrozumieć i rozmawiać na ten temat czy może na samo wspomnienie uciekasz na mile?

Co jeśli partner poprosi Cię o zrobienie czegoś do czego masz tendecję do zapominania?

hobby? mój salon wygląda jak zbrojownia, bo mój przyszły mąż ( :kiss: :hihi: ) kocha broń białą, mi to nie przeszkadza, Gdy o coś prosi robię to, on też mnie słucha, a jak nam się nie chce czymś zająć, odkładamy to na kiedy indziej, lub robimy to razem, tak jest łatwiej się uporać

Słucham tego, co mój Mężczyzna ma do powiedzenia i jeżeli prosi mnie o coś, to chętnie robię. On postępuje podobnie, więc jest piękna równowaga :)

Co do jego hobby - poniekąd, troszkę niedokładnie w temacie, ale się wciągnęłam ;)

My kobiety często narzekamy,że mężczyźni nas nie słuchają. A czy my słuchamy ich?

Mój mnie słucha, co sprawia mi ogromną radość. W drugą stronę działa podobnie.

Co z jego hobby i zainteresowaniami czy staracie się je zrozumieć i rozmawiać na ten temat czy może na samo wspomnienie uciekasz na mile?

Zainteresowania mojego partnera całkowicie odbiegają od moich, ale uwielbiam patrzeć jak się tym pasjonuję i godzinami potrafi mówić o tym... a ja i tak nic kompletnie nic z tego nie rozumiem ;) Nie znam się ani na piłce nożnej, ani na samochodach, więc czasem chce mi się śmiać, jak nawija mi nawija, a ja tak siedzę zielona i nic ni kumam ;-) Ale naprawdę miło się patrzy wtedy na jego podekscytowany ryjek :)

Co jeśli partner poprosi Cię o zrobienie czegoś do czego masz tendecję do zapominania?

Na to zawsze trzeba brać poprawkę ;-)

Czasem ja, czasem on zapomni o czymś o co go prosiłam. No mówi się trudno.

Aktualnie to nie mam kogo słuchać :D

Ale gdy miałam, nie było dla mnie problemem Bóg wie jakim zrozumieć jego zainteresowania, jego zdanie na jakiś temat. Jeśli się z czymś nie zgadzałam, mówiłam mu o tym. Z reguły dochodziliśmy do porozumienia, chociaż czasem musiałam odpuścić, bo by się skończyło awanturą ;x

słucham. mam dziwną tendencje do przekładania wszystko na staranie. jeśli facet mnie nie słucha tzn. że ma mnie akurat w nosie i robi coś ważniejszego, przez co jestem zirytowana ;P ja słucham, wiem co lubi, wiem o co prosił. jeśli chce, żebym mu coś załatwiła to robię to od razu. wolę mieć z głowy.

Jak go miałam to słuchałam, przynajmniej starałam się zrozumieć, obecnie nie ma kogo ; P

Jak to a samej siebie nie słuchasz i nie próbujesz analizować :D

oj tam się czepiasz :P sama siebie słucham czasem xD

Oj ale ja lubię czasem się poczepiać. Tylko czemu właściwie tylko czasem słuchasz he he :P

Oj ale ja lubię czasem się poczepiać. Tylko czemu właściwie tylko czasem słuchasz he he :P

żebym to ja wiedziała... ;D

żebym to ja wiedziała... ;D

Oj rozumiem i mam tak czasami. Bo moje drugie ja które mam w sobie czasami mnie zadziwia i go nie słucham :P

Ależ oczywiście! Ogólnie uwielbiam słuchać Mojego, lubię jak opowiada o czymś, jak coś czyta. Z paru względów... Po pierwsze kocham jego głos, sam w sobie, więc mógłby mi czytać nawet instrukcje zainstalowania wentylacji, a i tak bym chciała go słuchać. :D

Po drugie, gada do rzeczy (prawie zawsze, huehue). Zazwyczaj wypowiada się na tematy, w których ma coś istotnego do powiedzenia. To co mówi, jest ciekawe i zachęca do dalszego słuchania. Po trzecie, zawsze umiał się ładnie wypowiedzieć, czy to na głos, czy pisemnie. Ładnie składa zdania, wszystko jest ładnie złożone i sensownie poukładane. Aż chce się słuchać. :) Więc sumasumarum- tak- słucham swojego Partnera. Ogólnie w związku bardzo ważna jest rozmowa, dlatego bardzo dużo rozmawiamy. To jest między innymi dowód na to, że bardzo do siebie pasujemy- gadamy często po pare godzin dziennie non stop,a tematu nigdy Nam nie brakuje. I tak lecą miesiące. ;)

Można powiedzieć, że to jeden z ważniejszych składników udanego związku. Wszystko działa w dwie strony. Lubię wiedzieć co ma w tej małej główce i co zadręcza Go wieczorami, chcę pomagać swojemu partnerowi bo związek to partnerstwo nie dokazywanie jednej osoby. Potępiam dziewczyny - i odwrotnie - którzy starają się usidlać swoich partnerów i odbierać im dotychczasową wolność. Kompromisy.