Jump to content
beatag60

Polska jest najpiękniejsza

Recommended Posts

Napiszcie, jakie macie ulubione miejsca w naszym ukochanym kraju i dlaczego je wyrózniacie?

Uwielbiam Rymanów Zdrój i okolice podkarpackie. Wspaniały klimat, nawet drzewa pachną. Wiele naturalnych czystych i dzikich terenów. Tam odpoczywam i oddycham.

Kocham wszystkie góry, Bieszczady i Karpaty najbardziej, a Alpy to moja maniakalna miłość taaak

Mazury... Uwielbiam ciszę, spokój, a właśnie tam mogę to wreszcie poczuć. Szum mazurskich jezior, śpiew ptaków, deszczyk to moje lekarstwo na stres i przemęczenia. .cool

A ja powiem tak ,że moim ulubionym miejscem nie są jakieś góry czy morze ,a miejsce gdzie obecnie mieszkam .Nie jest to wielkie miasto czy coś ,ale podoba mi się i przede wszystkim dobrze się w nim czuję i to jest dla mnie najważniejsze .Nie powiem ,bo morze ,góry ,rózne jeziora są piękne .Jednak przywiązanie mam do swojej miejscowości .Nie lubię wielkiego szumu ,więc wybrać się nad zalew ,do lasu w pobliskiej mi okolicy jest najpiekniejsze =)

Guest Amethyst

Góry , góry i jeszcze raz góry .. Karpacz . Tam jest pięknie.

Guest Anonymous

W Polsce strasznie uwielbiam Kraków, dla mnie to miasto ma klimat.

Poza tym pewna wieś na Śląsku, przywiązana jestem do niej, ze względu na rodzinę i jakoś tak mam, że w sumie nie ma tam nic ciekawego, a wszystkie chwile są takie inne i mają w sobie 'to coś', uwielbiam się tam włóczyć i podziwiać krajobraz niezepsuty modernizacją.

Góry, morze i jeziora również mają swój urok, fakt.

Najbardziej lubię Zakopane, byłam tam parę razy i naprawdę miło wspominam, gdybym mogła zamieszkałbym tam na stałe :)

Uwielbiam tamten klimat góry, nawet te deszczowe dni mi się podobają.

Kocham Wadowice, mieszkałem tam przez kilka lat  i uważam że to piękne miasto  a park jest cudowny...tyle czasu tam spędziłem :] 

Oprócz tego rynek w Zamościu, szczególnie zimą, bajka. To jeden z najładniejszych rynków jakie widziałem. Śmierdząca Warszawa się nie równa.

No i Kraków. Wawel, Wawel, Wawel.  Kto był ten wie jak za***iście jest tam latem. 

Polesie, zwłaszcza pod Włodawą. Niezniszczone jeszcze przez człowieka lasy, raj dla miłośników przyrody. Powietrze czyste, ptactwo przednie, grzyby jak wiadra, wódka tania.

Tykocin, Drohiczyn, Krosno, Dukla, Rymanów - Zdrój, Iwonicz - Zdrój,  Wysowa- Zdrój,  Krynica - Zdrój oraz cały obszar Łemkowyny z uroczymi wioseczkami, cerkiewkami i cmentarzami z I w.św. Oczarowany także jestem Polanicą oraz Dusznikami, a także Kudową - Zdrój. Jednym z cudów świata jest obszar Dolnego Śląska i jego Dolina Pałaców i Ogrodów.