Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jako, że jestem nowy na tym forum wypadałoby się przywitać.

Jestem Adrian, mam 17 lat interesuje się hmm... czym ja się interesuje ? Po za codziennością zapewne muzyka i internet. Ostatnio zrezygnowałem z gier komputerowych, ponieważ bardzo się przy nich denerwowałem.

Znalazlem się tu przypadkowo - szukałem poprostu forum na google.Jest to kolejne forum - juz odwiedzilem pare ale nie było na nich aktywnosci wiec przeszedlem na inne - w tym przypadku to. Mam nadzieje, ze aktywnosc bedzie nie mała - jeśli tak to i ja się postaram.

Nie mam pojęcia co to jeszcze wypisać więc jesli chcecie cos wiedziec to pytajcie

Jeszcze raz cześć ;)

@EDIT

A no tak zapomniałem dodać, że pierwszy raz używam takiego nicku a wziął się on z nikąd - tak poprostu sobie wymyslilem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak możesz ;)

Muzyki słucham tej co wpadnie w ucho ;) Mieszaanej - od tych nowości dansowych czyli house, disco, hands up, techno, drum and bass, rap .. no poprostu wszystko co wpadnie w ucho:)

Z filmami tak samo lecz głównie o nastolatkach (czyt. szalone filmy ) ostatnio co ogladalem to Project X a teraz film "Trzynastka" - jestem w 40 minucie. Z anime to naruto lecz dlugo czekac trzeba na odcinki

Gralem w league of legends dosc dlugi czas lecz to nie dla mnie - za duzo ludzi plaaczących i wyzywających a to bardzo denerwuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi