Jump to content
Frodeck

Okulary, a soczewki.

Recommended Posts

Jak myślicie czy okulary to wstyd?

nie

sama w sumie nie nosze okularów ,ale mam kolezanki które noszą i to jest normalka a nie żaden wstyd czy żenada

Co wolicie okulary czy soczewki ?

sama w sumie bym wybrała okulary powiem dlaczego są łatwiejsze w użyciu i dobrze się czuje

Guest Anonymous

Ja sądze że okulary dodają uroku oczom :* Ja sama kiedyś nosiłam okulary ^^ I przyznam że dość ładnie wyglądałam :* :kiss:

Gdybym miała do wyboru to bym sobie soczewki wybrała, ale to dlatego, że chciałabym potestować inne kolory tęczówki ;P

Okularów nie noszą i nie zanosi się, abym zaczęła.

Niektórzy fajnie z nimi wyglądają.

Myślę że nie, teraz jest tyle modeli okularów na rynku do kupienia że każdy z pewnością może odpowiednie dla siebie.

Hmmm... Nie wiem jak to jest z soczewkami bo nigdy ich nie nosiłam. Kiedyś nosiłam okulary, nie przeszkadzały mi w niczym, prawie nie odczuwałam że je mam. Więc z soczewkami byłoby na pewno podobnie i jeszcze dodatkowy plus że niewielkie grono wie że je nosimy.

Guest Dev

Jaki tam wstyd ^^

Sam posiadam do komputera i czytania, ale jak mi się nie chce zdejmować to chodzę tak po domu czy gdzieś wyjdę czasem.

prawie nie odczuwałam że je mam. Więc z soczewkami byłoby na pewno podobnie i jeszcze dodatkowy plus że niewielkie grono wie że je nosimy.

Z soczewkami jest tyle gorzej, że jeśli są źle nawilżone to spojówkę podrażniają. Podobnie jeśli się je za długo nosi. Podobno można się przyzwyczaić.

Ale i tak nie każdy je lubi.

Guest Amethyst

Noszenie okularów wstydliwe? Coś Ty! Okulary często dodają uroku, wygląda się w nich poważniej i są świetnym dodatkiem. ;D

Nie wiem ,bo nie nosiłam ani okularów ani soczewek. Gdybym miała możliwość wyboru wybrałabym soczewki kolorowe ze względu na zmianę koloru oczu :lol-sweat:

Ja też mam okulary do kompa, telewizora. I zastanawiam się nad soczewkami.. Chociaż nie wiem czy to dobry pomysł. Jednak chyba na razie pozostanę przy okularach, ale jak będę musiała nosić okulary już cały czas to przerzucę się chyba na soczewki.

Guest Dev

Teraz w sumie przyzwyczaiłem się i chodzę w nich cały czas, no chyba, że gdzieś w domu to nie zakładam :D

Nie nosiłam i chyba nie będę musiała i z jednej strony to źle, bo kiedyś nawet bardzo chciałam nosić jakieś ładne okulary ;)

Niektórym dodają one uroku, więc dlaczego mieliby przestawić się na soczewki.

Te drugie wybrałabym tylko pod względem zmiany koloru oczu :)

Nie ma tu wstydu :D Jak by mi powiedzieli naglę że muszę nosić okulary to bym się tym nie przejął. A czy bym wolał soczewki ... hmm .. sam nie wiem nigdy nie miałem więc nie wiem jak to jest :)

Mam małą wadę wzroku i noszę czasem okulary. Za wstyd tego nie uważam, ponieważ mam bardzo dobrze dobrane oprawki (same szkła, prawie niewidoczne) i urody mi nie odejmuję na pewno.

A soczewki? Kiedyś wypróbuję (;

Ja noszę okulary od pięciu lat... Nie przeszkadzają mi, wręcz przeciwnie nie wyobrażam sobie bez nich zycia ;) Moi znajomi twierdzą, że nie widzą mnie bez okularów... więc cóż robić?? ;)

Uważam że potrzebne są i soczewki i okulary.Taki jest teraz wybór okularów że można dobrać jak biżuterię;)a od soczewek oczy muszą odpocząć|:)

Nie uważam, że noszenie okularów to wstyd. Nigdy nie nosiłam okularów. Gdybym miała wybrać okulary lub soczewki, to wybrałabym okulary, bo nie podrażniają oczu. Uważam, że człowiek, w dobrze dobranych okularach, ciekawie wygląda. ;)

(Moja Mama nosi okulary, jest dalekowidzem, do twarzy jej w nich. )

To nie jest żadem wstyd:)

Sama noszę okulary, ale tylko zakładam je do czytania, choć powinnam je zawsze nosić:)

Źle się w nich czuję, nie mogę się przyzwyczaić.